Emanet 41. bölüm fragmanı izle - Yarın neler olacak? 2 Kasım Pazartesi Kanal 7

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkan Emanet'te bir akşam daha sona erdi. Bugün itibarıyla 8. haftasını tamamlayan dizi yoluna doludizgin ilerlerken her geçen gün de izleyici sayısını artırıyor. Seyiricler şimdiden yeni bölümü sabırsızlıkle bekliyor. Peki pazartesi günü neler yaşanacak? Emanet 41. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 30.10.2020, 20:40 30.10.2020, 20:51 Burak ZİHNİ

Hikayesiyle her geçen gün izleyicileri daha çok ekran başına kilitleyen Emanet'te bir akşam daha sona erdi. Seyredenlerin bir an bile olsa televizyon karşısından ayrılmadığı günde neler yaşanacağı anbean takip edildi. Yaman ve Seher'in aşk yolculuklarındaki güzel günlerin geleceği umudu bugün de korundu. Ayrıca Ali ve Kiraz'ın hikayesi de yakından takip ediliyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 41. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

Emanet 40. bölümde neler oldu?

Türkiye'ye günlük dizi konusunda yeni bir soluk getiren Yemin'de yeni bir hafta izleyicilerin karşısındaydı. Pazartesiden bu yana Yaman ve Seher arasındaki aşk rüzgarlarının ne zaman meyve vereceği merak konusuydu ancak hiç beklenmeyen bir olay yaşandı. Sosyal hizmetlerden gelen yetkililerin Yusuf'u götürme isteği sonrasında Yaman ve Seher büyük bir paniğe kapıldı. Ardından da onu vermemek adına çaba göstermeye başladılar. Diğer yandan Ali, kendisine yalan söylediğini öğrendiği Begüm'ü hayatından çıkardı. Ama Begüm'ün pes etmeye niyeti yoktu ve hırsına yenik düştü. Önce Kiraz'ı iterek elinin kesilmesine ardından da Osman Amca'nın üstüne giderek verdiği korkuyla kriz geçirmesine neden oldu. Osman Amca canı ile uğraşırken dahi Ali ve Kiraz'ın bir arada olmasını diledi. Zuhal ve İkbal'in Yusuf üzerindeki planları yine devam edecek. Hepsi ve daha fazlası pazartesi günü Emanet'in yeni bölümünde...emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?