Emanet 48. bölüm izle - Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Haftanın ortasında ekranlara gelen bölümde Yusuf için bu kez karşı karşıya gelen Yaman ile Seher'in savaşından kim galip çıkacak? sorusunun yanıtı arandı. Emanet 48. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 11.11.2020, 18:38 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla izleyicilerin kısa sürede sevgisini kazanan Emanet'te haftanın üçüncü günü de sona erdi. İzleyicilerin bir kez daha ekran başına kilitlendiği dizinin yeni bölümünde herkes Yusuf'un akıbetini merak etti. Yaman'ın yeğenini korumak adına aldığı karardan haberi olmayan Seher, bunu fark ettiğinde beyninden vurulmuşa döner ve hemen Yaman'ın yakasına yapışır. Yusuf yurt dışına mı gidecek? Zuhal ve İkbal'in planları işleyecek mi? Emanet 48. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Emanet 48. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 10 Kasım Salı günü yayınlanacak olan 49. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman yeğenini korumak içi yurt dışına yerleşmeyi düşünür. Seher bu düşünce karşısında ne yapacak? Yaman’ın yurtdışı planını öğrenen Seher şok içindedir. Bu plan Yusuf’un tüm hayatını etkileyecektir. Seher bir karar vermek zorundadır. Muhittin’in kendisiyle evlenmek istediğini öğrenen Kiraz, ne diyeceğini bilemez. Sultan, kendisini köşeye sıkıştırmıştır. 

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 48. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?