Emanet 50. bölüm izle - Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'in 10. haftası bugün yayınlanan 50. bölüm ile sona erdi. Yusuf'un geleceğine yönelik alınacak karar sebebiyle izleyenleri ekran başına kilitleyen yapım soluksuz seyredildi. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Emanet 50. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 13.11.2020, 19:22 13.11.2020, 19:25 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın bu sezondan itibaren yayınlanmaya başlayan dizisi Emanet'te bir hafta bitti. İlk günden bu yana geçen 50 bölüm sonrasında izleyiciler giderek daha da heyecanlanan yapımı ilgiyle takip etmeyi sürdürüyor. Yusuf'un sosyal hizmetlerden kaçmasından sonra gelişen olaylar Yaman'ı kritik bir karar almaya itmişti. Yusuf'u devlete vermek istemeyen Yaman, yeğenini yurt dışına kaçırma isteğinde ısrarcı olunca Seher de eli kolu bağlı şekilde izin vermek zorunda kalmıştı. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Emanet 50. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Emanet 50. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 13 Kasım Cuma günü yayınlanacak olan 50. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Seher Yaman’ı ihbar etmek yerine onunla iş birliği yapar. Seher Yaman ve Yusuf’un ormandaki kaçışları nasıl son bulacak? Seher, Yaman ve Yusuf’un ormandaki kaçışı büyük bir şokla son bulacaktır. Kiraz’ın evlenmesine onay veren Ali, verdiği kararın geriliminde ne yapacağını düşünür. Bu kararın geri dönüşü imkansızdır. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 49. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?