Emanet 56. bölüm izle - Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te yeni bir hafta daha başladı. Bugünden itibaren 12. haftası ile izleyicilerin karşısına çıkan yapımda Yaman ve Seher arasında yaşanacaklar da merak konusuydu. Emanet 56. bölüm izle seçenekleri ile karşınızdayız. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 23.11.2020, 14:26 24.11.2020, 18:13 Burak ZİHNİ

Karamael Yapım imzasıyla ekranlara taşınan Emanet'te Yaman ve Seher'in Yusuf mücadelesi sürüyor. Geride kalan hafta birçok kez karşı karşıya gelen ve Seher'in velayeti almasıyla alevlenen dizide bugünden itibaren yaşanacaklar da şimdiden sabırsız bir şelilde bekleniyor. Seyircilerin ekran başına kilitleneceği bölüm yine ilgiyle izlenecek. Emanet 56. bölüm izle seçenekleri ile karşınızdayız. İyi seyirler dileriz.

Emanet 55. bölümde ne oldu?

Yusuf'un velayetini alan Seher, Yaman'ın öfkesi ile karşı karşıyadır. Bu bir tehlikeyi de beraberinde getirir. Yeğeni için dünyayı yakabilecek olan Yaman'ın denemeleri ise başarısızdır. Ali hem Seher'i hem de Yusuf'u korur. Diğer yandan da elbette Kiraz'ı. Çetin ceviz olmasına rağmen Ali'nin evine gitmeyi ihmal etmeyen Yaman'ın planları da değişir. Selim'den onu ve Seher'i sıkıştırdığını öğrenen Ali ise soluğu Yaman'ın evinde alır. Burada Ziya ile konuşurken yine bir sürtüşme yaşanır. Arif Baba'nın yanına giden Ali bu kez de orada kendisiyle karşılaşır. Yaman ve Ali'nin kardeş olduğunu söyleme gücünü kendi bulamayan Arif Baba ne yapacak?


 

Emanet 56. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Seher Yaman’ın planı karşısında harekete geçer. Seher Yusuf’un geleceğiyle ilgili nasıl bir karar alacak? Seher’e bedel ödetmek isteyen Yaman’ın planı hiç beklemediği bir hamleyle karşılık bulur. Seher her şeyden habersiz, yeğeninin iyiliği için zor bir karar vermek üzeredir. Kiraz her şeyden habersiz, Begüm’ün kendisi için kurduğu tehlikeye adım adım yaklaşmaktadır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 56. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?