Emanet 59. bölüm izle - Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te haftanın dördüncü günü de izleyenleri ekran başına kilitledi. Yaman ve Seher'in yanısıra Kiraz ve Ali'nin arasındaki ilişkinin nereye gideceği merak konusu. Seyircilerin her geçen gün daha da fazla bağladığı yapımda gözler yine yeni bölümde. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 59. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 26.11.2020, 19:30 26.11.2020, 19:32 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın bu sezon yayın hayatına başlayan dizisi Emanet'te 12. haftanın dördüncü gününe gelindi. Yaman ve Seher'in yeniden yakınlaşmaya başladığı gün daha bitmeden dolandırıcılık suçlamasıyla nezarete götürülmesi herkesi şoke etmişti. Ardından da Seher cam parçasıyla yaralanmıştı. Hastaneye kaldırılan Seher'in başından ayrılmayan Yaman, sevdiği kadın için her şeyi göze almıştı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 59. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de dizi hakkındaki yorumlarınızı haberimizin altındaki kısma yazabilirsiniz. Sizce Yaman ve Seher sevgili olacak mı?


 

Emanet 58. bölümde ne oldu?

Nezarethanede geçirdiği ilk gecede bir başka zanlı tarafından cam parçasıyla yaralanan ve vücudunda kesik oluşan Seher hastaneye götürüldü. Bunun haberini alan Yaman ise telefonu kapatır kapatmaz onun yanına koştu. Neler yaşandığını öğrenen Yaman'ın adresi ise Turgut olmuştur. Onu yakalayabilmek adına her şeyi yapan Yaman, Seher'in önüne getirdiği Turgut'u polislere teslim etti. Bu anda Seher'in gözleri parladı. Kendisine daha önce güvendiğni söylediği Yaman'dan belki de en somut hamle gelmişti.Ali, Kiraz'ı korumak adına elinden geleni ortaya koyarken bir kez daha onları yanyana gören Begüm ortalığı yine alev topuna döndürecek bir harekete imza atar. Kiraz'ın ağabeyini arayarak ona Ali'nin adresini verir.


 

Emanet 59. bölüm özeti

Yaman Seher’i kurtarabilmek için bir şans yakalar. Bu şans Yaman’a büyük bir zorluk yaşatır. Seher’i kurtaran Yaman için yapılacak tek bir şey vardır. Yaman, güç de olsa bir karar vermek zorundadır. Begüm’ün Kiraz’ı yakalatma planı başarılı olacak mıdır? Kiraz’ın adresine ulaşan Erdal hedefine adım adım yaklaşmaktadır. 

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 59. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?