Emanet 6. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yeni dizisi Emanet'te yeni hafta başlıyor. Yaman Kırımlı ile Seher arasındaki Yusuf savaşında neler yaşanacağı merak konusu oldu ve öğrenilmek isteniyor. Cuma günü yayınlanan son bölümde izleyiciler bir hayli meraklandı ve bir an önce pazartesi gününü bekliyor. Emanet 6. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 11.09.2020, 20:07 11.09.2020, 20:58 Burak Zihni

Pazartesiden itibaren yayın hayatına başlayan Emanetin cuma günü yayınlanan 5. bölümü izleyicilerle buluştu. Büyük heyecana sahne olan Yaman ve Seher'in Yusuf savaşında neler yaşanacağı da merak konusu. Diğer yandan Yusuf da teyzesiyle olma ısrarını sürdürüyor. Ali ile Kiraz'ın hayatının nasıl birleşeceği de yine diziye dair en çok sorulardan biri haline geldi. Emanet 6. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Emanet 6. bölüm özeti

İkbal planlarını yürütmek için Seher'i kullanamya ve Yaman'ı içten içe kışkırtmaya devam etmektedir. Ama bilmediği bir şey vardır. O da Yaman'ı Seher'e daha da yaklaştırmaktadır. Yusuf teyzesini sürekli yanında görmek ister. Onun için ölüme bile göğüs geren ve bunun için gözünü dahi kırpmayan Seher, bunu bir kez daha göstermiştir. Bu davranış Yaman'ın da dikkatini çekmiştir ve ona karşı yumuşama belirtisi göstermiştir.


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir


Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?