Emanet 69. bölüm izle - Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Kanal 7'nin günlük dizisi Emanet'te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher arasındaki Yusuf mücadelesine bir de Ozan eklendi. Müzik eğitmenliğinin perdesinin ardında farklı planlar vardır ve Yaman da bunu ortaya çıkarmak istemektedir. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 69. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 10.12.2020, 19:02 10.12.2020, 19:13 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla Kanal 7 ekranlarındaki yolculuğuna devam eden Emanet'te yeni gün için herkes sabırsız. Yaman ve Seher'in hikayesinin yanısıra Ali ile Kiraz'ın filizlenen ilişkisinde neler olacağı yönünde beklentiler giderek artıyor. Son bölümde yaşananlar izleyiciler bu akşam da televizyon karşısına kilitlenecek. Ozan'ın planı ne? Yusuf ya da bir başkasına zarar verecek mi? Konaktaki gelişmelerin yanısıra Kiraz'ın iş bulma konusundaki beklentileri yanıt bulacak mı? Hepsi ve daha fazlası bu akşam ekranlara taşınacak. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 69. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı haberimizin altından yazabilirsiniz.


 

Emanet 69. bölüm özeti

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 10 Aralık Perşembe günü yayınlanacak olan 69. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Ozan’a karşı şüpheleri olan Yaman haklı olduğunu ispat etmek için büyük bir delil arar. Yaman gerçekleri gösterebilecek mi? En başından beridir Ozan’dan hoşlanmayan Yaman, şüphelerini arttıracak bir delil bulmuştur. Ama etrafındakileri ikna etmesi kolay olmayacaktır. İş görüşmesi olumlu geçen Kiraz, işe başlamak için sabırsızlanırken içine düşeceği beladan habersizdir. Ozan hakkında araştırmalarda bulunan Yaman, Amsterdam'da çalıştığını söyleyen ama orada hiç bulunmayan Ozan'ı köşeye sıkıştırır. Seher'i de bu konuda uyarırcasına bir tutum sergiler. Ayrıca düzenli psikiyatra gittiğini öğrendiğini de söyleyince gerçeğin Ozan'ın sevgilisini kazada kaybetmesi olduğunu öğrenince Seher kıyameti kopartır. Bunu yapmasının haksızlık olduğunu ve anlaşmaya sadık kalmadığını söyler. Ancak yine de Yaman'ın vazgeçmeye niyeti yoktur. 

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 69. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?