Emanet 70. bölüm özeti ve fragmanı - 11 Aralık Cuma yeni bölümde neler yaşanacak?

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te bir akşam daha sona erdi. Yaman ve Seher arasında başlayan Ozan krizinde yeni perde açıldı! Bundan sonra neler yaşanacak? Emanet 70. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 10.12.2020, 19:17 11.12.2020, 19:34 Burak ZİHNİ

Baş rollerinde Halil İbrahim Ceyhan ile Sıla Türkoğlu'nun paylaştığı Emanet'in bir haftası daha sona eriyor. Pazartesiden bu yana Yaman ve Seher arasındaki Ozan konusu giderek büyüdü. Adeta alev topuna dönen sorunda hangisinin haklı çıkacağı merak konusu. Çünkü son bölümde Yaman, Ozan'ın geçmişine yönelik bir araştırma yapmış ve önemli bilgilere ulaşmıştı. Seher de bunu nasıl yaptığını sorarak Yaman'ın karşısına dikilmişti. Bu durumdan en karlı çıkmak isteyen İkbal ve Zuhal ise planlarını kurmuştu. Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 70. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 70. bölüm özeti

Kısa sürede binlerce izleyiciye ulaşan Emanet'in 14. haftasındaki son bölümü 11 Aralık Cuma günü yayınlanacak. İzleyeceklerin bir an dahi ekran başından ayrılmayacağı bölümde şimdiden neler yaşanacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Yaman, konağa gelen Ozan'dan ötürü huzursuzdur. Hem Seher'e yakınlaşmaya çalışması hem de tuhaf hareketler sergilemesi, şüphelenmesini de beraberinde getirir. Nedim vasıtasıyla Ozan'ın geçmişini araştıran Yaman önemli verilere ulaşır. Bunlar nedir?

- Ozan, Amsterdam'a gittiğini söylemesine rağmen orada bulunmamıştır.
- Psikyatrda tedavi görmektedir. Hem de haftanın 4 günü...


Yaman insanlar güvensizliğini bir defa daha ortaya koyunca Seher adeta çıldırır ve odasına adeta bir yangın yeri gibi girerek hesap sorar. Ozan'ın Yusuf için burada olduğunu söyler.  Yaman'a da kibirinden dolayı insanlara bu şekilde davrandığını yüzüne çarpar. Oysa olay farklıdır. Yaman hem Yusuf'u hem de sevdiği kadını korumak adına bunları yapmaktadır. Aksak tehlikesindeki şüphe de ayrı bir kenarda durmaktadır. Annesinin kendisini terk etmesinden sonra kadınlara güvenmeyen Yaman'ın Seher ile imtihanı devam ediyor. Konakta tüm bunlar yaşanırken Zuhal  ve İkbal ise Ozan'ın evde kalmasını sağlamak adına çalışmaktadır. Sebebi Ozan'ı Seher ile yakınlaştırmaktadır. Ancak bu durumun bir de Yaman tarafı vardır ki ateşten gömlektir. En ufak bir kıvılcımı bekleyen Yaman, perşembe günü yayınlanan bölümde Ozan'a çıkışını yaparak; 'Benim hayatım sokaklarda geçti. İnsanı gözünden tanırım' der. Ziya da Ozan'ı sevmez. Evden gönderilmesi adına bir sebep de budur.

Öteki yandan Ali, Kiraz'a karşı duygularında artık daha da ilerlemişti. Kiraz'ın iş bulmak istemesi sonrasında can siperane şekilde onu korumaya başlar. İş ilanlarında nasıl davranması gerektiğini söyler. Ancak Kiraz'ı tehlike beklemektedir. Ali'nin buradaki koruyucu tavrı ikili arasındaki bağı da güçlendirecektir.emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?