Emanet 72. bölüm izle | Kanal 7 Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Karamel Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Emanet'te yeni bir akşam daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dün yaşananların ardından Yaman ve Seher'in başına gelecekler merak konusu oldu. Ozan belasından ne zaman krutulacakları da sabırsızlıkla beklenen ikilinin yaşayacakları anlar binlerce kişiyi ekran başına kilitleyecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 72. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 15.12.2020, 12:06 16.12.2020, 17:23 Burak ZİHNİ

Başladığı günden bu yana yayınlanan bölümleri ile adından sıkça söz ettiren ve en çok izlenen günlük dizilerden biri olmayı başaran Emanet'te yine heyecan dorukta. Koronavirüs ertelemesine rağmen büyük bir izleyiciyi kendine çekend izide neler yaşnacağı da sabırsızlıkla bekleniyor ve bir an önce yeni bölümün başlaması isteniyor. Son olarak Ozan'ın tuzağına düşen Seher için Yaman ne yapacak? sorusunun yanıtı araştırılıyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 72. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 72. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Seher, Ozan'ın kurduğu tuzağa düştü. Bugüne kadar gizlediği her şeyi Seher'in önüne döken Ozan, beraber öleceklerini ve Yaman'la yaşamayacağını söyledi. Bu durum karşısında endişelenen Seher oradan kurtulmak isteyecek. Yaman da durumdan haberdar olup sevdiği kadını kurtarmak adına her şeyi yapacak. Zaten son bölümde tamir ettiği kolye ile Seher'in kalbini kazanmıştı. Bu hamle bir adım daha yaklaştıracak. Zuhal ve İkbal ise bu hesaplaşmanın kendilerine çıkar sağlayacağını düşünüyor. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 72. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?