Emanet 74. bölüm özeti ve fragmanı - 17 Aralık Perşembe yeni bölümde neler yaşanacak?

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Karamel Yapım imzasıyla haftanın dördüncü gününde de izleyicilerin karşısına çıkacak yapımda yaşanacaklar merakla bekleniyor. Peki, yarın neler olacak? Emanet 74. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 16.12.2020, 17:48 Burak ZİHNİ

Yayınlanmaya başladığı günden bu yana binlerce izleyici tarafından ilgiyle izlenen ve ünü yurt dışına da yayılan Emanet'in yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Yaman ve Seher'in Yusuf için verdikleri mücadelede artık birlikte olmaları izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Son olarak Ozan tehlikesi ile karşı karşıya kalan ikilinin ne yapacağı merak konusudur. Peki, yarın neler olacak? Emanet 74. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 74. bölüm özeti

Yusuf'un sosyal hizmetlere verilmemesi konusundaki mücadelelerinden zaferle ayrılan ancak her şeye rağmen bazı tehlikelerin içinde bulunan Yaman ile Seher şimdi de Ozan'a karşı birliktedir. Müzik dersi vermek üzere girdiği konakta Seher'i eski sevgilisi zanneden ve ona karşı duygular besleyen Ozan, eve çağırıp gazı açmıştır. Amacı Seher ile birlikte ölmektir. Ancak diğer yandan da Yaman, elektrik kablosundaki akıma kısa bir süre kala ölümden kurtulan Yusuf'un bu durumuna Ozan'ın neden olduğunu öğrenince küplere biner. Hedefinde Ozan vardır. Onun elinde ise Seher. Bu hesaplaşmanın sonu nereye varacak? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 74. bölümünde.emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?