Emanet 85. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te bir hafta daha sona eriyor. 2021'in ilk gününde Yaman ve Seher arasındaki ilişkinin bir aşka dönüşeceği anlar sabırsızlıkla bekleniyor. Camgöz ve adamlarına karşı savaş açan Yaman buradan nasıl kurtulacak? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 85. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 01.01.2021, 18:55 04.01.2021, 12:29 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyarak başladığı yayın hayatında bir haftayı daha sonlandıracak olan Emanet'te yepyeni bir gün daha başlıyor. Haftanın son bölümünde ilk kez 2021 yayını gerçekleştirilecek. Yaman ve Seher arasındaki bağın giderek güçlendiği bir bölümün televizyona taşındığı günde Ali ve Kiraz'ın başlarına gelenler de ele alınmaya devam edilecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 85. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 85. bölüm özeti

Seher Yaman’ın kararını değiştirebilmek için kurşunların önüne atlar. Onun bu hamlesini gören Yaman kararını değiştirecek mi? Daha önce kadınların kendisine bu denli bir fedakarlık yaptığına tanık olmayan Yaman neye uğradığını şaşırmıştır. Kendisini kurşunların önüne atan Seher’in bu hamlesi, Yaman’a hiç kimsenin tahmin edemeyeceği bir karar verdirmek üzeredir. Hasan kelepçelenmiş giderken Kiraz hem onun için hem de Ayşe için üzülmektedir. Ancak herkesi bekleyen büyük bir sürpriz vardır. Ayrıca Zuhal ve İkbal'in Selim üzerinden planı da sürüyor. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 85. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?