Emanet 9. bölüm izle | Emanet tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olmaya aday şekilde yoluna devam eden Emanet'te yeni bölüm heyecanı yaşandı. Yaman ve Seher'in Yusuf için verdikleri mücadelede yaşadıkları izleyicileri ekran başına kilitledi. Emanet 9. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 17.09.2020, 19:41 18.09.2020, 20:11 Burak ZİHNİ

Kanal 7'de yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan Emanet'in yeni bölümü yayınlandı. Haftanın son bölümü öncesinde yaşanan büyük heyecan seyircileri de ekran başına kilitledi. Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun baş rollerini oynadığı Emanet'te her an büyük bir merakla izlendi. Diğer yandan da hikayenin şekillenmesi ve aşka evrilmesi de sabırsızlıkla bekleniyor. Emanet 9. bölüm tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

 

Emanet 9. bölüm izle

Karamel Yapım'ın Yemin'den sonra projelendirdiği ve koronavirüs öncesinde yayınlamak istemesine rağmen bunu başaramadığı Emanet tüm hızı ile sürüyor. Yüksek perdeden bir giriş yapan ve izleyicilerin karşısına çıkan dizide Seher ile Yaman'ın Yusuf için karşı karşıya gelmeleri anlatılıyor. Ancak Yusuf ilk güne göre Seher'e olan düşüncelerinde biraz daha ılımlı. Seher'in de taşa dönen kalbinin ne zaman atacağı sabırsızlıkla bekleniyor.
emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti

Emanet 9. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?