Emanet dizisi 14. bölüm izle

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te bir akşam daha geride kaldı ve Seher ile Yaman'ın arasındaki ilişkinin tohumları biraz daha ekilmeye devam etti. Seher'in fedakarlığından etkilenen Yaman'ın duygusu karşılıksız değildir. Bu sahneler izleyicileri ekran başına kilitledi. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Emanet dizisi 14. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 24.09.2020, 19:44 24.09.2020, 20:30 Burak ZİHNİ

Seher yediği kurşunun ardından istirahat etmiştir ve yavaş yavaş da iyileşmeye başlamıştır. Yaman'ın onun için bir dakika dahi yanından ayrılmaması onu etkilemiştir. Yaman da bir an olsun gözünü kırpmadan kendisini kurşunların önüne atması onda iz bırakmıştır. Ve sürekli bu anları düşünmektedirler. İzleyiciler bu anların ardından neler olacağını merakla bekliyor. Yusuf için verilen savaş aşka mı evrilecek? Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Emanet dizisi 14. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

 

Emanet 14. bölüm özeti

İzleyicilerin merakla beklediği bölümde İkbal de istediklerini gerçekleştirebilmek için tüm kozlarını oynuyor. Zuhal'in Yusuf'a karşı ilgisiz tavrına sinirlenen İkbal, kız kardeşinin erkek arkadaşını da ortadan kaldırmak için her şeyi dener. Ayrıca aklı da Seher'dedir. Yaman ile başbaşa kalabilmek adına Seher'in iş çevirdiğini düşünen İkbal'n bundan sonrraki hamlesi merak konusudur. Emanet’te bu akşam Seher Yaman’ın yaptığı jest karşısında şok olur. Kiraz ise önemli bir karar almak üzeredir. Seher, Yaman’ın jesti karşısında çok şaşırsa da asıl derdi başkadır. Seher’in Yaman’a söyledikleri, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşmasına sebep olur. Osman’ı kendinden geçmiş halde bulan Kiraz, geri dönüşü olmayan bir kararın eşiğindedir. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 15. bölüm fragmanıemanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?