En Hamarat Benim Büşra Arslan kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan En Hamarat Benim'de yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı ve hamarat yarışmacıların katıldığı programda dünden bu yana mücadele veren isimler arasında Büşra Arslan da yer alıyor. Kendisi hakkında çok sayıda sorgulama gerçekleştirilerek bilgi sahibi olmak isteniyor. Peki, En Hamarat Benim Büşra Arslan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde.

Televizyon 02.08.2022, 09:59 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Büşra Arslan kimdir? Kaç yaşında ve nereli

FOX TV ekranlarında Temizlik Benim İşim ile başlayan ve sonrasında En Hamarat Benim ile devam eden yemek ile temizlik macerası yeni sezonuyla izleyicilerin karşısında ve ikinci hafta başlıyor. Kadir Ezildi ve ekibi bugünden itibaren yine hafta içi her gün televizyonda olacak. Ödüllerin de güncellendiği programda artık tüm yarışmacılar ödül ve hediyelerle evine dönecek. Yeni hafta yarışmacıları da merak konusu oldu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. O isimlerden biri de Büşra Arslan oldu ve kendisi hakkında çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, En Hamarat Benim Büşra Arslan kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde. 

EN HAMARAT BENİM BÜŞRA ARSLAN KİMDİR?

En Hamarat Benim'in 232. bölüm yarışmacısı yarışmacısı Büşra Arslan, 29 yaşında ve veterinerlik ikinci sınıf öğrencisidir. Aslen Samsunlu Büşra Arslan evli olup, 1 çocuk annesidir. Instagram hesabı bilinmemektedir.

EN HAMARAT BENİM BÜŞRA ARSLAN

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?