En Hamarat Benim Ceylan Mumcu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

FOX TV ekranlarının sevilerek seyredilen yarışması En Hamarat Benim'de yeni hafta başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının yemek ve temizlikte marifetlerini sergileyecekleri zorlu maratonda yer alacak isimler açıklandı. Onlar arasında Ceylan Mumcu da yer alıyor. Kendisi hakkında çok sayıda kişi araştırmalarda bulunarak bilgi sahibi olmak istiyor. En Hamarat Benim Ceylan Mumcu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 19.06.2022, 13:53 19.06.2022, 17:09 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Ceylan Mumcu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Kadir Ezildi'nin sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkmayı sürdüren En Hamarat Benim'de yeni hafta başladı ve yarışmacılar tanıtıldı. Beş gün boyuna yaşanacak rekabette yer alarak kendisine verilen sürede yemek ile temizliğini yapacak  Feride hakkında en çok söz edilen isimlerden biri oldu. İlk andan itibaren deneyimi ile ön plana çıkmayı başaran Ceylan hakkında programın Instagram hesabına yorum yazıldı ve araştırmalar yapıldı. Peki, En Hamarat Benim Ceylan kimdir? Ceylan Mumcu kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer almaktadır.


 

En Hamarat Benim Ceylan Mumcu kimdir?

Bu haftanın en iddialı yarışmacılarından biri olan Ceylan Mumcu 33 yaşında. Aslen Niğdeli. Ev hanımı olan genç yarışmacı 18 yıllık evli. 4 çocuk annesi. 15 yaşındak kaçarak evlendi ve küçük yaşta bunu yapması nedeniyle zor zamanlardan geçti. 16 yaşında ilk annelik tecrübesini yaşadı. Yemek yapmayı çok seviyor. Evinde hazırladığı lezzetleri de satıyor. Hamur işleri, zeytin yağlular ve diğer tüm yemekleri yapabiliyor. Ev ekonomisine de katkıda bulunuyor. Instagram hesabı @ceylan_mutfakta0'dır.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?