En Hamarat Benim Çiğdem kimdir? Çiğdem Atay kaç yaşında ve nereli

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olarak FOX Tv ekranlarında yerini almaya devam eden En Hamarat Benim'de yeni hafta başlıyor. Beş yarışmacının kendisine verilen sürede birincilik adına yarışacağı zorlu rekabette yer alacak isimler belirlendi. Buna göre Çiğdem Atay da 15 bin lira için yarışacak. Peki, En Hamarat Benim Çiğdem kimdir? Çiğdem Atay kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde.

Televizyon 23.05.2022, 13:31 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Çiğdem kimdir? Çiğdem Atay kaç yaşında ve nereli

Kadir Ezildi'nin sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkmayı sürdüren En Hamarat Benim'de yeni hafta başladı ve yarışmacılar tanıtıldı. Beş gün boyuna yaşanacak rekabette yer alarak kendisine verilen sürede yemek ile temizliğini yapacak Çiğdem hakkında en çok söz edilen isimlerden biri oldu. İlk andan itibaren deneyimi ile ön plana çıkmayı başaran Çiğdem hakkında programın Instagram hesabına yorum yazıldı ve araştırmalar yapıldı. Peki, En Hamarat Benim Çiğdem kimdir? Çiğdem kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer almaktadır.


 

En Hamarat Benim Çiğdem kimdir?


41. hafta yarışmacısı olarak En Hamarat Benim'e katılan Çiğdem Atay 38 yaşında. Aslen Muş Vartolu. Ev hanımı ve 2 çocuk annesi. Becerikli, temiz ve titiz olduğunu, elinin lezzetine çok güvendiğini dile getirdi.


En Hamarat Benim Çiğdem

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?