En Hamarat Benim Elif (yeni sezon) kimdir? Instagram hesabı var mı

FOX TV'nin ilgiyle seyredilen ve her hafta milyonlara ulaşan programı En Hamarat Benim'de yeni sezon bugün başlıyor. Birçok rakibi ve yakın formata göre erken bir açılış yapan yarışmada bugünden itibaren yemek ve temizlik için kıyasıya bir mücadele verilecek. Yarışmacılar da merak konusuydu ve Elif onlardan biri oldu. Peki, En Hamarat Benim Elif kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.

Televizyon 25.07.2022, 07:27 25.07.2022, 10:39 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Elif (yeni sezon) kimdir? Instagram hesabı var mı

FOX TV ekranlarında Temizlik Benim İşim ile başlayan ve sonrasında En Hamarat Benim ile devam eden yemek ile temizlik macerası yeni sezonuyla izleyicilerin karşısında. Bomba gibi bir kararla sezonu erken açan Kadir Ezildi ve ekibi bugünden itibaren hafta içi her gün televizyonda olacak. Ödüllerin de güncellendiği programda artık tüm yarışmacılar ödül ve hediyelerle evine dönecek. İlk hafta yarışmacıları da merak konusu oldu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. O isimlerden biri de Elif oldu ve kendisi hakkında çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, En Hamarat Benim Elif kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.En Hamarat Benim Elif kimdir?

İzleyicilerin karşısında olacak yeni seoznun ilk haftasında yarışacak Elif, beş yarışmacı arasında en deneyimliler arasında bulunuyor. Bunu da yarışmada kendisine avantaj olarak döndürmek istiyor. Yöresel aksesuarıyla fragmanda yer alan deneyimli yarışmacı Karadeniz'de çekimleri gerçekleştirilen programda bir hayli iddialı. Instagram hesabı bilinmemektedir.


Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?