En Hamarat Benim Emel Dondurma kimdir? Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan En Hamarat Benim'de yeni hafta başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının amansız yarışına sahne olacağı programda yer alacak isimler de belirlendi. Buna göre Emel Dondurma yemek ve temizlik konusunda marifetlerini sergileyerek birincilik için çaba gösterecek. Kendisi hakkında da çok sayıda sorgulama gerçekleştirilerek bilgi sahibi olmak isteniyor. Peki, En Hamarat Benim Emel Dondurma kimdir? Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 12.06.2022, 16:51 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Emel Dondurma kimdir? Instagram hesabı

Kadir Ezildi'nin sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkmayı sürdüren En Hamarat Benim'de yeni hafta başladı ve yarışmacılar tanıtıldı. Beş gün boyuna yaşanacak rekabette yer alarak kendisine verilen sürede yemek ile temizliğini yapacak  Emel hakkında en çok söz edilen isimlerden biri oldu. İlk andan itibaren deneyimi ile ön plana çıkmayı başaran Sevil hakkında programın Instagram hesabına yorum yazıldı ve araştırmalar yapıldı. Peki, En Hamarat Benim Emel kimdir? Emal Dondurma kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer almaktadır. 

En Hamarat Benim Emel Dondurma kimdir?

Bu haftanın en iddialı yarışmacılarından biri olan Emel Dondurma aslen Amasyalı. İstanbul'da ikamet ediyor. Evli ve bir kız çocuğu annesi. Instagram hesabında yemek üzerine sunumlar yaparak takipçileriyle paylaşıyor. Instagram hesabı @emelin_tarifleri'dir.


En Hamarat Benim Emel Dondurma

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?