En Hamarat Benim Güllü Kamuray kimdir?

FOX TV ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon başına kilitleyen En Hamarat Benim'in 37'inci haftasına merhaba deniyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kendi gününde sergileyeceği performanslarıyla birincinin belirleneceği zorlu maratonda hünerlerini ortaya koyacak ilk isim belli oldu. Buna göre Güllü Hanım önce temizlik ardından da yemek konusunda rakiplerini geride bırakacak puanları almak istiyor. Peki, En Hamarat Benim Güllü kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Televizyon 25.04.2022, 11:22 25.04.2022, 13:29 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Güllü Kamuray kimdir?

FOX TV ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon başına kilitleyen En Hamarat Benim'in 37'inci haftasına merhaba deniyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kendi gününde sergileyeceği performanslarıyla birincinin belirleneceği zorlu maratonda hünerlerini ortaya koyacak ilk isim belli oldu. Buna göre Güllü Hanım önce temizlik ardından da yemek konusunda rakiplerini geride bırakacak puanları almak istiyor. Peki, En Hamarat Benim Güllü Kamuray kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 

En Hamarat Benim Güllü kimdir?


Bugünden itibaren ekranlardaki yerini alacak En Hamarat Benim'in yeni haftasındaki ilk yarışmacı olan Güllü yayınlanan fragmanda dahi adından söz ettirmeyi başardı. Deneyimli yarışmacının banyosu başta olmak üzere temizliği ile tam not alması beklentileri artırdı. Kadir Ezildi de 'Tüm Türkiye'nin önünde banyosu alkışlanan ilk kişi sensin' diyerek temizliğin hakkını teslim etti. Güllü Hanım 45 senedir en iyi şekilde gerçekleştirdiği ev işlerini bundan sonra da devam ettireceğini söyledi.


kadir ezildi en hamarat benim güllü

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?