En Hamarat Benim Hayriye kimdir? Hayriye Yıldız kaç yaşında ve nereli

FOX TV'nin sevilerek izlenen yarışması En Hamarat Benim'de yeni bir gün daha ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarını sergilediği programda bugün Hayriye Yıldız yarışacak. Kendisi hakkında da sorgulamalar başladı. Peki, En Hamarat Benim Hayriye kimdir? Hayriye Yıldız kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Televizyon 11.11.2021, 08:31 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Hayriye kimdir? Hayriye Yıldız kaç yaşında ve nereli

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan En Hamarat Benim'de adım adım bir haftanın daha sonuna doğru gidiliyor. Pazartesi günü başlayan zorlu rekabette bugün yarışacak isim de belli oldu. Buna göre Hayriye Yıldız önce temizlikte sonra mutfakta marifetlerini ortaya koyacak. İzleyiciler de kendisi hakkında araştırmalarda bulunuyor. Peki, En Hamarat Benim Hayriye kimdir? Hayriye Yıldız kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 

En Hamarat Benim Hayriye kimdir?

Bugün yarışarak puanlarını alacak olan Hayriye Yıldız önce temizlikte sonra mutfakta hünerlerini ortaya koyacak. Gün sonunda final etabı için avantajlı bir seviyeye gelmek isteyen deneyimli yarışmacı 40 yaşında. Temizlik görevlisi. 15 bin lirayı kazanabilmek için oldukça iddialı. 20 yıllık evli. Aslen Tokat Erbaalı.


En Hamarat Benim Hayriye

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?