En Hamarat Benim Mirana kimdir? Instagram hesabı

En Hamarat Benim'de yeni hafta yarışmacıları açıklandı. Buna göre Mirana Aydınkızı da 15 bin lira için ter dökecek isimler arasında yer alıyor. Kendisi hakkında çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, En Hamarat Benim Mirana kimdir? Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 30.05.2022, 11:17 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Mirana kimdir? Instagram hesabı

Kadir Ezildi'nin sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkmayı sürdüren En Hamarat Benim'de yeni hafta başladı ve yarışmacılar tanıtıldı. Beş gün boyuna yaşanacak rekabette yer alarak kendisine verilen sürede yemek ile temizliğini yapacak Mirana hakkında en çok söz edilen isimlerden biri oldu. İlk andan itibaren deneyimi ile ön plana çıkmayı başaran Mirana hakkında programın Instagram hesabına yorum yazıldı ve araştırmalar yapıldı. Peki, En Hamarat Benim Mirana Aydınkızı kimdir? Mirana kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer almaktadır. 

En Hamarat Benim Mirana kimdir?

Bu haftanın ilk yarışmacısı olarak progrmada evini misafirlerine açacak olan Mirana evi. 2 çocuk annesi. Tiktok'ta eğlenceli videolar çekip bunları yayınlıyor. Ödül için oldukça iddialı. Ancak rakipleri karşısında işi bir hayli zor. Instagram hesabı @mirana_aydinkizi'dır.

En Hamarat Benim Mirana

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?