En Hamarat Benim Selda Oral kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

FOX TV ekranlarının ilgiyle seyredilen yarışmalarından biri olmayı sürdüren En Hamarat Benim'de yeni hafta tüm hızıyla sürüyor. Başarılı programda pazartesiden itibaren Meryem Tatlı, Selda Oral, Büşra Arslan, Halise Köse ve Meral Mercan'ın yarışacağı açıklandı. İzleyiciler de yakından takip ettikleri yarışmada ter dökecek isimleri internette araştırıyor. Adı en çok arananlardan biri de Selda Oral oldu. En Hamarat Benim Selda Oral kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 02.08.2022, 10:05 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Selda Oral kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

FOX TV ekranlarında Temizlik Benim İşim ile başlayan ve sonrasında En Hamarat Benim ile devam eden yemek ile temizlik macerası yeni sezonuyla izleyicilerin karşısında ve ikinci hafta başlıyor. Kadir Ezildi ve ekibi bugünden itibaren yine hafta içi her gün televizyonda olacak. Ödüllerin de güncellendiği programda artık tüm yarışmacılar ödül ve hediyelerle evine dönecek. Yeni hafta yarışmacıları da merak konusu oldu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. O isimlerden biri de Selda Oral oldu ve kendisi hakkında çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, En Hamarat Benim Selda Oral kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde. 

En Hamarat Benim Selda Oral kimdir?

En Hamarat Benim'de 231. bölümden itibaren yarışacak güzel yarışmacı Selda Oral, 34 yaşında ve ev hanımıdır. Aslen Tokat-Zileli Selda Oral, 12 yıllık evli olup, 2 çocuk annesidir. Instagram hesabı @selda.4424'tür.

En Hamarat Benim Selda Oral

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?