En Hamarat Benim Zehra kimdir? Zehra Özdemir Instagram hesabı

FOX TV ekranlarının ilgiyle seyredilen yarışmalarından biri olmayı sürdüren En Hamarat Benim'de yeni haftaya merhaba deniyor. Beş gün boyunca yarışacak isimlerin amansız rekabetine sahne olacak zorlu maratonda boy gösterecek isimler belirlendi. Zehra da onlar arasında yer alıyor. Siyahi yarışmacı ilk etapta izleyicileri şaşırtsa da samimiyeti ve güler yüzlülüğüyle ilgi odağı haline gelecek. Kendisi hakkında internette çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, En Hamarat Benim Zehra kimdir? Zehra Özdemir Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 01.05.2022, 17:18 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Zehra kimdir? Zehra Özdemir Instagram hesabı

FOX TV ekranlarının ilgiyle seyredilen yarışmalarından biri olmayı sürdüren En Hamarat Benim'de yeni haftaya merhaba deniyor. Beş gün boyunca yarışacak isimlerin amansız rekabetine sahne olacak zorlu maratonda boy gösterecek isimler belirlendi. Zehra da onlar arasında yer alıyor. Siyahi yarışmacı ilk etapta izleyicileri şaşırtsa da samimiyeti ve güler yüzlülüğüyle ilgi odağı haline gelecek. Kendisi hakkında internette çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, En Hamarat Benim Zehra kimdir? Zehra Özdemir Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.En Hamarat Benim Zehra kimdir?

Bu haftanın adından en çok söz ettirecek isimlerinden biri olması beklenen Zehra Özdemir 24 yaşında. Modellik yapoyor ve aynı zamanda nişan organizasyonları ile ilgileniyor. Lojistik bölümü mezunu. Dedelerinin nereden geldiği bilinmiyor ancak annesi Yunanistanlı babası ise Adapazarlı. 5 yaşında bir kız çocuğu annesi. Instagram hesabı @oozdemirrzehraa'dır.


En Hamarat Benim Zehra

En Hamarat Benim Zehra

En Hamarat Benim ZehraEn Hamarat Benim Zehra

En Hamarat Benim Zehra

En Hamarat Benim Zehra

En Hamarat Benim Zehra

Yorumlar (0)
banner159
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?