En Hamarat Benim Zeynep Merve Lal kimdir? Kaç yaşında ve nereli

FOX TV'nin sevilerek seyredilen yarışmalarından biri olan En Hamarat Benim'de yeni hafta başlıyor. Yarışmacıların yemek ve temizlik konusunda verdiği mücadelede bu hafta Zeynep Merve Lal da 15 bin lira için kolları sıvayacak. Peki, En Hamarat Benim Zeynep Merve Lal kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde.

Televizyon 25.04.2022, 14:03 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Zeynep Merve Lal kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Kadir Ezildi'nin sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkmayı sürdüren En Hamarat Benim'de yeni hafta başladı ve yarışmacılar tanıtıldı. Beş gün boyuna yaşanacak rekabette yer alarak kendisine verilen sürede yemek ile temizliğini yapacak Zeynep Merve Lal hakkında en çok söz edilen isimlerden biri oldu. İlk andan itibaren deneyimi ile ön plana çıkmayı başaran Zeynep Merve Lal hakkında programın Instagram hesabına yorum yazıldı ve araştırmalar yapıldı. Yorumlarıyla da fark yaratan Diyarbakırlı yarışmacıya dair bilgiler merak konusu ve öğrenilmek isteniyor. Peki, En Hamarat Benim Zeynep Merve kimdir? Zeynep Merve Lal kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer almaktadır.


 

Önce temizlik sonra yemek


Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak. En Hamarat Benim Hafta İçi Her Gün 13.00'da FOX'ta!


en hamarat benim Zeynep Merve Lal


 

En Hamarat Benim Zeynep Merve kimdir?

Bu haftanın en iddialı yarışmacılarından biri olan Zeynep Merve Lal 32 yaşında. Aslen Trakyalı. Evinde dağınıklığa müsamaha göstermediğini ve sürekli derli toplu olduğunu söyledi. 15 bin liralık ödül için de oldukça iddialı.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?