Esra Erol'da 16 Kasım Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'nin en çok reyting elde eden programlarından biri olarak öğle sonrasına damga vurmayı sürdüren Esra Erol'da yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkıyor. İşlediği konular, anlattığı olaylar ve sürpriz konuklarıyla bugün de adından söz ettirecek başarılı sunucu Esra Erol için binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Esra Erol'da 16 Kasım Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 16.11.2021, 16:03 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 16 Kasım Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 16 Kasım Salı günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Necat Bey, yayına başlamadan önce Türk halkından özür dileyip ağladı. Nesrin isimli kişinin annesinin yıllar önce kendisinin Facebook’tan tanıdığı arkadaşının kardeşi olduğunu anlatan Necat Bey, Nesrin Hanım’ın annesi Ayşe Cödel’in kendisine sosyal medyadan istek yolladığını belirtti. Ayça Hanım çocuğunu aldığı için eşinin gelip kendisinden af dileneceğini, affettikten sonra çocuğu alıp kendisini yine sokağa atmaya planladığını söyledi. Batuhan Bey stüdyoya geldi. Kübra Hanım, neden Esra Erol’un kendisinin Hatun Hanım ile arasını açtığını bilmediğini söylerken Esra Erol, Kübra Hanım ve eşi ile ilgili iddiası olduğunu, gidelim biz bu kadının evini alalım dediklerini dile getirdi. Polat Bey, Esra Erol’un sorusu üzerine bir kadının hayatındaki en önemli şeyin çocukları olduğunu söyledi ve ardından Büşra Hanım’ın neden şu an kaçtığını anlamadığını, dini nikahlı evliliklerinin güzel bir evlilik olduğunu vurguladı. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programında.Esra Erol 16 Kasım Salı Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 16 Kasım Salı

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?