Esra Erol'da 24 Kasım Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV'de yayınlanan bölümleri ile başarısını günbegün daha da yukarı doğru taşıyan Esra Erol'da bugün de izleyicilerin karşısına çıkıyor. Ele aldığı dosyalar ve işlediği konularla birçok olayı çözüme kavuşturan başarılı sunucu Esra Erol ve ekibi yine ekranlardaki yerini alacak. Esra Erol'da 24 Kasım Salı Youtube, canlı ve tek parça izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. iyi seyirler dileriz. Sizler e yayına katılarak programa katkı sunabilirsiniz.

Televizyon 24.11.2020, 08:27 24.11.2020, 08:38 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 24 Kasım Salı günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Fatma Hanım kendi halinde yaşayan yuvarlanıp giden işinde gücünde olan biri olduğunu bir çocuğunun evli olduğunu söyledi. Çalıştığını söyleyen Fatma Hanım personel taşıma servisinde çalışan Ersin Türktaş’ın oğluna iş bulması konusunda yardımcı olacağını söylediğini paylaştı. Daha sonra Ersin Türktaş’a güvenmek için ailesi ile tanışmayı istediğini olayın orada koptuğunu söyleyen Fatma Hanım, Ersin’in ailesinin yanına gitmek için kartından para çektiğini belirtti. Perihan Yasin İbiş ile dini nikâhlı olarak birlikte olduğunu kendisinin 24 yaşında olduğunu çok ağlayıp süründüğünü çocuğu için yaşadığını onun okumasını istediğini söyledi. Yasin ile kaçarak evlenmek zorunda kaldığını ailesinin huzurlu olmadığını babasının alkol bağımlısı olduğunu şu anda anne ve babasının cezaevinde olduğunu evde hep dayak yediğini annesinin de çok dayak yediğini anlattı. Cuma günü telefonun Ayşen Hanım tarafından kızımı arayacağım mesajı geldiğini açıkladı. Cansu annesinin aradığını söylerken Ramazan Bey ise kızı Ayşen ile tüm aile olarak barıştıklarını söyledi. Oğuzhan hiç görmediği ablası Seda ile canlı yayında buluştu. Seda annesinin kendilerini neden bırakıp gittiğini bilmediğini diğer kardeşinin hakkında da çok bilgi sahibi olmadığını onunla da bir kez görüştüğünü bir daha görmediğini söyledi. İyi seyirler dileriz.Sizler e yayına katılarak programa katkı sunabilirsiniz.Esra Erol 24 Kasım Salı Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 24 Kasım Salı

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?