Esra Erol'da 29 Ekim Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarının sevilen ve yıllardır zirveye oynayan reality programı Esra Erol'da yeni sezondaki yayın hayatında bomba gibi devam ediyor. Birbirinden çarpıcı dosyaları ve ağırladığı konukları ile Türkiye'nin gerçeklerine ışık tutan Esra Erol ve ekibi bugün de yine izleyicilerin karşısına çıkacak. Bir çok ilden yapılan canlı bağlantılarla da daha interatkif bir yayın gerçekleştiren program ekibi önemli gelişmeleri de anbean aktaracak. Esra Erol'da 29 Ekim Perşembe Youtube, canlı ve tek parça izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır.

Televizyon 29.10.2020, 07:35 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 29 Ekim Perşembe günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Sibel Hanım eşinin çocuğunu 5 aydır kendisinden kaçırdığını savcılığa suç duyurunda bulunduğunu telefonlarını engellediğini ulaşamadığını anlattı. Eski eşinin kendi yaşantısını uygun bulmadığını o yüzden çocuğunu vermediğini söyledi. Eski eşinin de çocuğa bakacak durumda olmadığını o yüzden bakıcıya verdiğini maddi durumunun da iyi olmadığını kendisine söylediğini iddia etti. Sibel, 9 aylık bebeğini hiç tanımadığı taksiciye verdiğini itiraf etti! Sibel, 9 aylık bebeğini para karşılığı satmaya kalktığı doğru mu? Emir ve Selda Gündüz çifti kızlarının 16 yaşında olduğunu 19 Ekim tarihinde Kayseri’den kaybolduğunu belirttiler. Selda Hanım kızının akşam yemeğinden sonra kızının yarın arkadaşı Ezgi’ye kahvaltıya gitmek için izin istediğini sabah 09.00’da evden çıktığını Ezgi ile aynı mahallede oturduklarını ve eski komşularının kızı olduğunu bir daha eve dönmediğini belirtti. Ezgi giderken kıyafet ve telefonunu aldığını ama para gibi kıymetli bir şey almadığını söyledi. 16 yaşındaki Çisem ile ilgili herkesi şok edecek gelişme ne? Hiç görmediği annesini araya Buse, kendisini büyüten annesiyle yayına katıldı. Buse biyolojik anne ve babasını aradığını ama kendisini büyüten Ayşe Filiz’i asla bırakmayacağını söyledi. Ayşe Filiz 38 yıllık evli olduklarını evlat almak için 3 yıl sırada beklediğini doğurmadığı çocuğa annelik yapmak için çok heyecanlandığını evlatlık aldığı Buse’nin ismini bile değiştirmediğini kendisinde bu hakkı görmediğini ifade etti. Buse annesini bulacak mı? Recep Bey, 10 yıllık karısı Rahime’nin çocukları Yusuf’u da alıp gittiğini bu evlilikten 2 çocuğu olduğunu Uşak’ın köyünde yaşadığını söyledi. Recep Bey eşinin 13 Haziran tarihinde eşinin ortadan kaybolduğunu ifade ederken eşinin sosyal medyadan tanıştığı biri ile gittiğini sözlerine ekledi. Rahime ve 4 yaşındaki çocukları Yusuf nerede? Mustafa Bey’in karısı Sevil’in Sefer Coşkun ile birlikte 1 yaşındaki çocuğunu da alarak kaçtı! Esra Erol'da 29 Ekim Perşembe canlı tek parça Youtube full izle linki haberimizde.Esra Erol 29 Ekim Perşembe Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 29 Ekim Perşembe

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?