Esra Erol'da Fadime Mengütay kimdir? Eşi Volkan Mengütay oğlu Doğukan'ı kaçırdı!

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olarak yayın hayatını sürdüren Esra Erol'da haftanın son günü başladı. Birbirinden çarpıcı olayları ele alan Esra Erol'un yeni haftadaki son bölümde ilk konuğu Fadime oldu ve kendisinden yardım istedi. Peki, Esra Erol'da Fadime kimdir? Detaylar haberimizde.

Televizyon 15.04.2022, 16:19 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da Fadime Mengütay kimdir? Eşi Volkan Mengütay oğlu Doğukan'ı kaçırdı!

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olarak yayın hayatını sürdüren Esra Erol'da haftanın son günü başladı. Birbirinden çarpıcı olayları ele alan Esra Erol'un yeni haftadaki son bölümde ilk konuğu Fadime oldu ve kendisinden yardım istedi. Peki, Esra Erol'da Fadime Mengütay kimdir? Detaylar haberimizde.


 

Esra Erol'da Fadime Mengütay kimdir?


Bugğn programa gelerek oğlu Doğukan'ı eşi Volkan'dan almak isteyen Fadime Mengütay 13-14 yıllık evli. İki çocukları var. Aslen Kütahya Simavlı. Velayeti kendisinde olan oğlunun, babası tarafından kaçırılmasından sonra stüdyoda Esra Erol'dan yardım istedi. Şahsi görüş gününde çocuğunu jandarma ile teslim eden acılı kadın için dosya açıldı. Genç kadın, oğlunun babasına kendilerini dövdüğünü söylediğini anlattı. Kayınvalidesi Rukiye Mengütay ve kayınpederi Aydın Mengütay'ın da oğlunu aç bıraktıklarını öne sürdü.


Esra Erol'da Fadime Mengütay Volkan Mengütay

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?