Esra Erol'da 25 Şubat 2021 bugünkü bölüm ATV Youtube canlı izle

Öğle sonrası kuşağını akşama bağlayan ve her bölümüyle de Türkiye'nin gündemine damga vuran Esra Erol'da bugün de izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden çarpıcı olayları işleyen, değerli konukları ağırlayan ve kritik tanıklarla dosyaların çözümü için uğraşan Esra Erol ve ekibi yine adından söz ettirecek. Esra Erol'da 25 Şubat 2021 Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 25.02.2021, 07:36 26.02.2021, 07:38 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 25 Şubat Perşembe günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar... Esra Erol'da 25 Şubat 2021 Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Esra Erol'da son bölümde neler yaşandı?

Filiz Akdağ eşi tarafından bir video yüzünden iftira atıldığın söyledi. Filiz Hanım eşinin +18 videoda uygunsuz halde kendisini izlediğini iddia ederek ailesinin yanına gönderildiğini ama kendisine iftira atıldığını söyledi. Eşinin bir psikolojisinin bozuk olduğunu ve psikiyatriste gittiğini doktorun ne derse evet deyin dediğini bunu kayınbiraderinin kendisine söylediğini Gürcinaz Hanım evde temizlik yaparken bir anda kızının kaybolduğunu kapının aralık olduğunu gördüğünü söylerken kızının daha önce de 3 kez kaçtığını açıkladı. Gürcinaz Hanım kızının karakola gidip aileme dönmek istemiyorum diye ifade verdiğini kızının bir ara komşularının oğlu ile kaçtığını hoca nikâhı kıydıklarını ama damadın 15 yaşında olduğunu kızının daha sonra gelin beni alın dediğini ve aldıklarını yine bir kaçışında sevgi evinde kaldığını söyledi. Sercan’ın annesini  12 yıl sonra Esra Erol buldu. Stüdyoda büyük kavuşma gerçekleşti. Duygulu anlar yaşandı. Semra hanımın ablası canlı yayına bağlandı. Aytaç’ın eşi Büşra stüdyoya geldi. Aytaçlar aynı karede olmak istemediğini belirtti. Sonrasında Esra Erol aynı sahneyi paylaştırdı. Büşra çocuklarını istemediğini söyledi. Aytaç çocuklarını vermek istemediğini söyledi. Büşra devamlı kavga çıkarttığını belirten Aytaç stüdyoda gerilimli anlar yaşandı. Havva Hanım akşam yayını izlediğini yalnız olmadığını anladığını eşine karşı Esra Erol ve Hülya Hanım’ın güzel konuştuğu için teşekkür etti. Esra Erol Yavuz Bey’in yayına gelmediğini kaçtığını ama seyircilerin tek yürek olup yardımlar yaptığını söyledi.
Esra Erol 25 Şubat Perşembe Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.


 

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 25 Şubat Perşembe

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.


5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138