Esra Erol'da 4 Eylül Cuma izle | Canlı tek parça Youtube izle

Birbirinden çarpıcı dosyaları ele alan ve bunları çözüme kavuşturmak için elinden geleni ortaya koyan Esra Erol'da yeni bölümü ile karşınızda. Öğle sonrasında milyonların ekran başına geçtiği programda bugün de yine dopdolu bir içerik seyircileri bekliyor. Türkiye'nin birçok ilinden yapılan canlı bağlantılarla da daha interatkif bir yayın gerçekleştiren program ekibi önemli gelişmeleri de anbean aktaracak. Esra Erol'da 4 Eylül Cuma Youtube, canlı ve tek parça izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır.

Televizyon 04.09.2020, 07:28 04.09.2020, 07:31 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 4 Eylül Cuma günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Türkiye bu olayları konuştu. Cihan Özay canlı yayına gelen eşi Şengül Özay ile yüzleşiyor. Şengül Hanım eşini şu saatten sonra görmek istemediğini çünkü eşinin yalan söylediğini kendisine bıçak çektiğini şiddet uyguladığını ailesi ile birlik olduğunu ifade etti. Şengül Hanım 2013 yılında eve gece bir erkeğin girdiğinin doğru olduğunu ama o kişinin şu an birlikte olduğu Nami Ak olmadığını sözlerine ekledi. Kaçma gibi bir şeyinin olmadığını hastaneye telefon ve adresini bıraktığını söyleyen Şengül Hanım’ın bu açıklamasına karşı Cihan Bey kendi sigortası ile doğum yapıldığını iddia etti. İrem dün yayın sonları annesi ile konuşmadığını bunu istemediğini dile getirdi. 4,5 G ile Abdulsamet yayına katıldı. Abdulsamet, İrem’i sevdiğini ama ailesinin isteyip istememesinin kendisi için bir önemi olmadığını, bundan bir ay önce kendisinden madde kullanıyor diye şikâyetçi olduklarını ama temiz çıktığını söyledi. Abdulsamet elinde temiz kâğıdını kameraya gösterildi. Abdulsamet eğer ağabeyinin eşyalarını çalmış olsa cami tuvaletinde çalışmayacağını ama muhabirin habersiz geldiğini kendisini tuvalet temizlerken gördüğünü anlattı. Pınar Hanım evliliği boyunca sürekli psikolojik ve fiziksel şiddet gördüğünü ve oğlunun buna şahit olduğunu ve hatta oğlunun eşinin elinden kendisini kurtardığını söyledi. Turan Bey yayına Pınar ile konuşmak için aramadığını yalan olan şeyleri anlatmak için yayına bağlandı. Turan Bey, Leyla’nın boşanma aşamasında olduğunu hatta gelip 10 gün evlerinde kaldığını bu süre içinde Ersin’in gelip Leyla’yı kandırdığını Ersin’in yanında çalışan biri olduğunu söyledi. Pınar eğer boşanmak istiyorsa gelip hemen boşanacağını söyledi. Turan Bey bir gün eşinin şikâyeti üzerine İstanbul’a gelip karakola ifade verdiğini daha sonra evine gidip çocuklarını görmek istediğinde Pınar’ın balkona çıkıp bağırmaya başladığını ve polis çağırdığını iddia etti. Esra Erol'da 4 Eylül Cuma canlı tek parça Youtube full izle linki haberimizde.Esra Erol 4 Eylül Cuma Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 31 Ağutsos Cuma

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 16 Eylül 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?