Fatih Portakal ile FOX Ana Haber neden yok? Fatih Portakal ayrıldı mı kovuldu mu nerede?

Hafta içi her gün saat 19:00'da izleyicilerin karşısına çıkan ve Türkiye'nine ne çok izlenen haber bültenini sunan Fatih Portakal bugün yerinde olmayacak. Dün de televizyonda yer almayan başarılı sunucu için araştırmalar başladı. Peki Fatih Portakal ile FOX Ana Haber neden yok? Fatih Portakal ayrıldı mı kovuldu mu nerede? İşte detaylar...

Televizyon 30.06.2020, 12:57 Burak Zihni
Fatih Portakal ile FOX Ana Haber neden yok? Fatih Portakal ayrıldı mı kovuldu mu nerede?

FOX TV'de yıllardır sunduğu ana haber bülteni ile gündeme farklı bir bakış açısı getiren Fatih Portakal ilki gündür ekrandaki yerini almıyor. Kendisini izleyen ve sıkı takipçisi olan vatandaşlar da Portakal'ın neden haber sunmadığını merak ederek araştırııyor. Dünden bu yana biinlerce kişi Fatih Portakal ile FOX Ana Haber neden yok? Fatih Portakal ayrıldı mı kovuldu mu nerede? sorularını sorarak yanıt aradı. Detaylar haberimizde yer alıyor.

 


Fatih Portakal neden yok?

Akşam saatlerinin vazgeçilmez haber programıyla izleyicilerinin karşısına çıkan Fatih Portakal yayın akışındaki bilgilere göre bugün televizyonda görülmüyor. Fatih Portakal FOX Ana Haber'de neden yok, FOX TV'den ayrıldı mı? gibi sorular soruldu. Başarılı televizyoncu şu an için izinde.


ismail küçükkaya neden yok

 


Fatih Portakal ne zaman haber sunmaya başlayacak?

FOX TV'nin İsmail Küçükkaya ile birlikte yıllardır en çok konuşulan haberlerini sunup kanalın reytinglerinde büyük rol oynayan ve hatta kanalın farklı bir projesinde çalışabileceği öne sürülen Fatih Portakal şu anda tatilde. Başarılı televizyoncu yaz tatili için birçok arkdaşıyla birlikte. Kendisi eylül ayında ekranlara dönecek.

Yorumlar (15)
Salih Debreli 7 ay önce
Fatih portakal fox haber kanalında ki görevine dönünceye kadar fox haberlerinden zevk almıyorum ve onun için izlemiyorum, benim düşüncemde binlerce kiş var. Biz TRT haber mantığı ile haber sunucusu istemiyoruz.
Alaattin 7 ay önce
Fatih portakal bey derhal gelsin izinden,durum ciddiyetini koruyor.
Füsun Erim 7 ay önce
Fatih Portakalı geri istiyoruz. Fatih Portakal ve İsmail küçükkayadız Fox tv nin hiç bir özelliği kalmamıştır. Geri dönmedikleri taktirde asla ve asla birdahaki izlemem kanalınızı.!!!!
Mahmut Yeşilırmak 7 ay önce
Sevgili fatih portakal dört gözle senin ekranlara gelmeni bekliyoruz ailece.sevgiler
Alaattin ALİŞOĞLI 7 ay önce
Fatih PORTAKALIN FOX TV'DEN ALDIĞI ÜCRET NEKADARDI?
Dursun teşen 7 ay önce
Fatih bey lütfen acilen görevinizin başına gelirmisiniz sizleri çok özledik sunuculuk konusunda 1 numarasınız
Bülent 7 ay önce
Fatih portakal ı istiyoruz lütfen görevine dön abi seni coooooook özledik sen yoksun diye haber izlemiyorum
Yakup 6 ay önce
Sen yok ken çok şey oldu be kral. Geri dön sana ihtiyacımız var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?