Formula 1 Azerbaycan GP sıralama turları canlı izle

Dünyanın 1 numaralı motor sporları organizasyonu Formula 1'de Azerbaycan Grand Prix'i heyecanı devam ediyor. Dün başlayan antrenman seansları bugün de devam edecek ve ardından sıralama turları ile pole pozisyonunu alacak isim belirlenecek. Ferrari ve Red Bull pilotlarının amansız yarışına sahne olacak yarış için binlerce kişi yayın bilgilerini merak ederek araştırıyor. Formula 1 Azerbaycan GP sıralama turları canlı izle alternatifleri haberimizde.

Televizyon 11.06.2022, 09:09
Formula 1 Azerbaycan GP sıralama turları canlı izle

Formula 1'de 2022 sezonu tüm hızıyla sürüyor. Bakü'nün dar sokaklarında ve şehir pistinde gerçekleştirilecek yarışta birçok keskin viraj bulunuyor. Pilotlar da markalarıyla birlikte tüm zorlukların altından kalkabilmek için mücadele verecek. Antrenman turlarının ardından yapılacak sıralama turları yarınki büyük yarışın nasıl başlayacağını belirleyecek. Herkesin hedefi ilk sırayı alarak avantajı eline geçirmek. Hız tutkunları da araştırmalarda bulunarak bilgi sahibi olmak istiyor. Formula 1 Azerbaycan GP sıralama turları canlı izle alternatifleri haberimizde. 

F1 AZERBAYCAN GP 2022 SIRALAMA TURLARI SAAT KAÇTA?

  • FORMULA 1 AZERBAYCAN GP ANTRENMAN TURU: 10 Haziran Cuma, 14.00
  • FORMULA 1 AZERBAYCAN GP ANTRENMAN TURU: 10 Haziran Cuma, 17.00
  • FORMULA 1 AZERBAYCAN GP ANTRENMAN TURU: 11 Haziran Cumartesi, 14.00
  • FORMULA 1 AZERBAYCAN GP SIRALAMA TURLARI: 11 Haziran Cumartesi, 17.00
  • FORMULA 1 AZERBAYCAN GP: 12 Haziran Pazar, 14.00


 


FORMULA 1 AZERBAYCAN GP SIRALAMA TURLARI CANLI İZLE

Cuma gününden itibaren yapılan antrenmanlar ve sıralama turları internette günün en çok araştırılan konularından biri olarak gözümüze çarpıyor. Saran Medya’nın sahibi olduğu S Sport, Digitürk, DSmart ve Turkcell Tv+ platformlarında HD olarak yayın hayatını sürdürüyor. Premier Lig, NBA, Formula 1, Moto GP, ATP 500 gibi pek çok önemli spor organizasyonunu izleyicilerle buluşturan S Sport, Digiturk, TiviBu ve D-Smart platformları üzerinden yayınlarını yapıyor. S Sport Digiturk 85., D- Smart 78., TV + 77. ve Tivibu 74. kanalda izleyicilerde buluşuyor.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?