Gelin Evi Armağan kimdir? Gelin Evi Armağan Bircan Aksel Instagram hesabı

Bu hafta Ankara'da izleyicileriyle buluşacak olan Gelin Evi'nde yarışacak gelinler belirlendi. Armağan Bircan Aksel de bu isimler arasında yer alıyor ve hakkında çok sayıda araştırma gerçekleştiriliyor. Peki, Gelin Evi Armağan kimdir? Gelin Evi Armağan Bircan Aksel Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 29.05.2022, 18:03 29.05.2022, 18:18 Burak ZİHNİ
Gelin Evi Armağan kimdir? Gelin Evi Armağan Bircan Aksel Instagram hesabı

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi'nde yeni bir hafta daha başlıyor. Beş yarışmacının kendi günlerinde evinde ağırladığı rakipleri ve Aslı Hünel'den aldıkları puanlarla birincilik mücadelesi verdiği zorlu maratonda yer alacak isimlerden biri de Armağan oldu. Güzel yarışmacı hakkında da çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Gelin Evi Armağan Bircan Aksel kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde. 

Gelin Evi Armağan kimdir?

Bu hafta adını birincilik koltuğuna yazdırmak ve 10 çeyrek altını alarak evine dönmek isteyen Armağan Bircan Aksel Ankara'dan programa katılıyor. 29 yaşında. Henüz çiçeği burnunda gelinlerden ve sadece 10 aylık evli. Henğz çocuğu yok. Satış pazarlamasında çalışıyor. Kitap okumayı, yeni şeyler keşfetmeyi ve müzik dinlemeyi çok seviyor. Instagram hesabı @armiyybrcn_'dır.


Gelin Evi Armağan

Gelin Evi Armağan

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?