Gelin Evi Edanur kimdir? Instagram hesabı

SHOW TV'nin en çok seyredilen programlarından biri olmayı sürdüren Gelin Evi'nde final Şanlıurfa'da yapılıyor. Beş gün boyunca yarışacak yarışmalar sezonun son birincisi olarak hafızalara kazınıp hatıralarda yer edinecek. Ayrıca 10 çeyrek altını da evine götürecek. O isim olmak isteyen yarışmacılardan biri de Edanur oldu. Güzel gelin hakkında çok sayıda sorgulama yapılarak bilgi sahibi olmak isteniyor.

Televizyon 27.06.2022, 09:43 Burak ZİHNİ
Gelin Evi Edanur kimdir? Instagram hesabı

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi'nde yeni bir hafta daha başlıyor. Beş yarışmacının kendi günlerinde evinde ağırladığı rakipleri ve Aslı Hünel'den aldıkları puanlarla birincilik mücadelesi verdiği zorlu maratonda yer alacak isimlerden biri de Edanur oldu. Güzel yarışmacı hakkında da çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Gelin Edanur kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.


 

Gelin Evi Edanur kimdir?

Bu hata adından en çok söz ettirmek ve evine birincilikle dönmek isteyen isimlerden biri olmayı isteyen Edanur aslen Sivaslı. Şanlıurfa gelini olan genç yarışmacı, 1 kız çocuğu annesi. Cumhuriyet Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi'nde eğitim aldı. Mezopotamya aşığı. Instagram hesabı @edahira_'dır.gelin evi edanur

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?