Gelin Evi Fehime kimdir? Instagram hesabı

Joker Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi'nde yeni hafta ve sezon finali başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının evlerinde performanslarını sergileyip evlerini görücüye çıkaracakları zorlu maratonda yine nefesler tutulacak. Fehime de sezona damga vuracak birinciliği elde ederek Şanlıurfa'da düzenlenecek yarışmayı 10 çeyrek altını kazanmak istiyor. Peki, Gelin Evi Fehime kimdir? Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 27.06.2022, 09:17 Burak ZİHNİ
Gelin Evi Fehime kimdir? Instagram hesabı

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi'nde yeni bir hafta daha başlıyor. Beş yarışmacının kendi günlerinde evinde ağırladığı rakipleri ve Aslı Hünel'den aldıkları puanlarla birincilik mücadelesi verdiği zorlu maratonda yer alacak isimlerden biri de Fehime oldu. Güzel yarışmacı hakkında da çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Gelin Fehime kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.


 

Gelin Evi Aleyna Fehime kimdir?


Bu hata adından en çok söz ettirmek ve evine birincilikle dönmek isteyen isimlerden biri olmayı isteyen Fehime influecerlık yapıyor. Instagram'da sahip olduğu 25 bin civarındaki takipçisiyle hayatına dair gelişmeleri paylaşıyor. Bunun yanı sıra reklam anlaşmaları da yapıyor. Üçüz annesi yarışmacı, balık burcu. Instagram hesabı @fehime_gnes'tir.


Gelin Evi Aleyna Fehime

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?