Gelin Evi Kader Mandev kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen programlarından biri olarak SHOW TV ekranlarındaki yerini almaya devam eden Gelin Evi'nde yeni hafta başlıyor. Karadeniz'in muhteşem doğasıyla izleyicilerin karşısına çıkacak olan yarışmada beş gün boyunca ter dökecek isimler belirlendi ve Kader de onlar arasında yerini alıyor. Seyirciler güzel yarışmacı hakkında araştırmalarda bulunarak bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, Gelin Evi Kader Mandev kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 05.06.2022, 07:39 Burak ZİHNİ
Gelin Evi Kader Mandev kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi'nde yeni bir hafta daha başlıyor. Beş yarışmacının kendi günlerinde evinde ağırladığı rakipleri ve Aslı Hünel'den aldıkları puanlarla birincilik mücadelesi verdiği zorlu maratonda yer alacak isimlerden biri de Kader Mandev oldu. Güzel yarışmacı hakkında da çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Gelin Evi Kader Mandev kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.


 

Gelin Evi Kader kimdir?

Bu hafta adını birincilik koltuğuna yazdırmak ve 10 çeyrek altını alarak evine dönmek isteyen Kader Medev 2018'de başlayan ilişkisinde Engin Mandev ile evli. Karan adında bir erkek çocuk annesi. Aslen Rizeli. Yarışmada 10 altını kazanıp evine götüreceğinden oldukça emin ve kendisine çok güveniyor. Instagram hesabı @kdrgmndv'dir.


Gelin Evi Kader Mandev kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabıGelin Evi Kader Mandev kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Gelin Evi Kader Mandev kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?