Gelin Evi Nur kimdir? Nur Acar Çapoğlu kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

SHOW TV ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon başına kilitleyen Gelin Evi'nde yeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların evlerine rakipleri ve Aslı Hünel'i ağırlayacağı zorlu maratonda boy gösterecek isimler belli oldu ve Nur Acar Çapoğu ilk gün marifetleri sergileyerek 10 çeyrek altını almak amacında. Peki, Gelin Evi Nur kimdir? Nur Acar Çapoğlu kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 15.05.2022, 10:06 15.05.2022, 19:53 Burak ZİHNİ
Gelin Evi Nur kimdir? Nur Acar Çapoğlu kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Öğle saatlerinde ilgiyle seyredilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatını sürdüren Gelin Evi'nde yeni hafta başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kendi evinde rakiplerini ağırlayıp puanlarını alacağı programda cuma günü 10 çeyrek altının sahibi belirlenecek. O isimlerden biri de Nur Acar Çapoğlu oldu ve kendisi hakkında araştırmalarda bulunuluyor. Peki, Gelin Evi Nur kimdir? Nur Acar Çapoğlu Instagram hesabı haberimizde yer almaktadır.


 

Gelin Evi Nur kimdir?

Bu hafta birincilik için yeteneklerini sergileyerek evinde rakiplerini misafir edecek Nur Acar Çapoğlu 39 yaşında. 19 yıllık evli. 2 çocuk annesi. 1 oğlu ve 1 kızı var. Kocaeli'de yaşıyor ancak Rizeli. Bir fabrikada kaynakçılık yapıyor. Lise mezunu. Hayata pozitif bakmayı başaran, eğlenmeyi, gezmeyi ve kitap okumayı çok seven bir yapısı var. Diğer yandan yaşının kadını olmadığını enerjikliği ile de göstermeyi ihmal etmiyor. Kemençe hayranı ve pop müziğe de düşkün. Fragmanda rakiplerine verdiği cevaplar ve sivri dilli yorumlarıyla şimdiden program damga vuracak gibi gözüküyor. Instagram hesabı @nuracarcapoglu'dur.

gelin evi nur instagram

Gelin Evi Nur kimdir? Nur Acar Çapoğlu kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Gelin Evi Nur kimdir? Nur Acar Çapoğlu kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabıGelin Evi Nur kimdir? Nur Acar Çapoğlu kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı


Gelin Evi Nur

Gelin Evi Nur

Yorumlar (0)
banner159
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?