Gelin Evi Rabia Erbay kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Haftanın beş günü boyunca gelinlerin evlerini ve yeteneklerini sergiledikleri Gelin Evi'nde heyecan Karadeniz'den devam ediyor. Beş yarışmacının amansız bir yarışa girecekleri zorlu rekabette yine eğlence eksik olmayacak. Adını zirveye yazdırmak isteyen isimlerden biri de Rabia Erbay olarak açıklandı. Güzel yarışmacı hakkında izleyiciler de araştırmalara bulunarak bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, Gelin Evi Rabia Erbay kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 05.06.2022, 07:48 05.06.2022, 09:09 Burak ZİHNİ
Gelin Evi Rabia Erbay kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

SHOW TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelin Evi'nde yeni bir hafta daha başlıyor. Beş yarışmacının kendi günlerinde evinde ağırladığı rakipleri ve Aslı Hünel'den aldıkları puanlarla birincilik mücadelesi verdiği zorlu maratonda yer alacak isimlerden biri de Rabia Erbay oldu. Güzel yarışmacı hakkında da çok sayıda sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Gelin Evi Rabia Erbay kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde. 

Gelin Evi Rabia kimdir?

Bu hafta adını birincilik koltuğuna yazdırmak ve 10 çeyrek altını alarak evine dönmek isteyen Rabia Erbay aslen Trabzon Araklılı. 3 çocuk annesi. 28 yaşında. Ön lisans mezunu. El sanatları bölümünü bitirdi. Kendisi ev hanımı. Yarışmada çeyizleri, dekorasyonları, yemekleri ve misafirlerini ağırlamasıyla birinciliği elde edip ödülü evine götürmek istiyor. Instagram hesabı @rabiaerbay55'tir.


Gelin Evi Rabia

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?