Gelin Evi Sena kimdir? Sena Erdal Çakmak Instagram hesabı

Gelin Evi yarışmacısı Sena Erdal Çakmak kimdir? sorusu günün en çok arananları arasında yerini alıyor. Birbirinden iddialı isimlerin ekranlarda boy göstereceği zorlu rekabette Sena Erdal Çakmak da rakiplerine karşı 10 çeyrek altının sahibi olmaya çalışıyor. Peki, Gelin Evi Sena kimdir? Sena Erdal Çakmak Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 09.05.2022, 12:00 Burak ZİHNİ
Gelin Evi Sena kimdir? Sena Erdal Çakmak Instagram hesabı

SHOW TV'nin ilgiyle seyredilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatını sürdüren Gelin Evi'nde yeni hafta başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kendi evinde rakiplerini ağırlayıp puanlarını alacağı programda cuma günü 10 altının sahibi belirlenecek. O isimlerden biri de Sena Erdal Çakmak oldu ve kendisi hakkında araştırmalarda bulunuluyor. Peki, Gelin Evi Sena kimdir? Sena Erdal Çakmak Instagram hesabı haberimizde yer almaktadır.

Gelin Evi Sena Erdal Çakmak kimdir?

Bu hafta birincilik için yeteneklerini sergileyerek evinde rakiplerini misafir edecek Sena Erdal Çakmak 23 yaşında. Şu an çalışmıyor. Aslen Çorumlu. Samsun'dan yarışmaya katılıyor. Uzaktan eğitimle iş sağlığı ve güvenliği okuyor. Hayvanları seviyor ve kedisi var. Ailesinin vazgeçilmezi olarak görüyor. Eşi ile vakit geçirmekten keyif alıyor. Dijital içerik alanınd da kanal sahibi. Instagram hesabı @sennacaakmak'tır.


Gelin Evi Sena Erdal ÇakmakGelin Evi Sena Erdal Çakmak

Gelin Evi Sena Erdal Çakmak

Gelin Evi Sena Erdal Çakmak

Yorumlar (0)
banner159
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?