Gelinim Mutfakta 16 Aralık Çarşamba puan durumu! Bugün kim birinci oldu?

Kanal D'nin sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da bir hafta ortası daha geldi. Pazartesiden bu yana devam eden maratonda gelinler her geçen an daha da fazla dikkatli olmak ve elinden gelenin en iyisini yapmak zorunda. Bugünün yemeği de titizlik isteyen ve heyecan kaldırmayacak bir lezzet. Peki, Gelinim Mutfakta 16 Aralık Çarşamba kim birinci oldu? 16 Aralık Çarşamba puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 16.12.2020, 11:39 Burak ZİHNİ

Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla ekranlara gelen ve cuma günü altıncı dalyasına hazırlanan Gelinim Mutfakta'da üçüncü gün heyecanı yaşanıyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin mücadele ettiği programda hafta ortası artık yavaş yavaş kazanacak ismin veya elenecek yarışmacının ortaya çıkmasındaki tabloyu da ortaya çıkaracak gün olarak değerlendiriliyor. Gözler gün sonunda oluşacak tabloda ve çeyrek altını takacak gelinde. Peki, Gelinim Mutfakta 16 Aralık Çarşamba kim birinci oldu? 16 Aralık Çarşamba puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


Dün neler yaşandı?

Yarışmanın dün yayınlanan 597. bölümünde gelinler dalyan köfte hazırlayarak kayınvalideler ve Onur Büyüktopçu'nun karşısına çıktı. Günün birincisi 21 puanla Gizem olacaktı ancak 4 puanı silinince 17'ye indi. Bu sebeple 19 puanlı Aysun çeyrek altını kazandı. İkinci sırada Gizem yer aldı. 15 puanlı İlayda ise üçüncü basamakta yer aldı. Hülya da bir kez daha son sırada kendine yer buldu. Toplamda ise Aysun 40 puanla birinci. İlayda ve Gizem ise 32 puanda. Hülyanın 19 puanı var. Bugün de aynı çizgide giderse en ciddi eleme adayı kendisi oalcak.

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?

Günün yemeği hamsili pilav

Gelinim Mutfakta'nın bugün başlayan yeni haftasındaki üçüncü yemek dalyan köfte oldu. Karadeniz yemeği olarak karşımıza çıkan bu lezzet için mutfağa girerek ellerinin hamaratlığını göstermek isteyen gelinler, gün sonunda da çeyrek altını yakalarına takmayı hedefliyor. Kıyasıya bir yarış içerisine girecek olan yarışmacılar, kayınvalideler ve Onur Büyüktopçu'dan en yüksek puanı elde etmeyi istiyor. Hamsili pilav tarifi, malzemeleri ve yapılışı için bu sayfada yer alıyor.


Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

İlayda Doğan Arslan:
Aysun Kuşatan:
Gizem Sancaktar:
Hülya Özdemir:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?