Gelinim Mutfakta 17 Aralık Perşembe puan durumu! Bugün kim birinci oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da hafta finaline doğru gidilirken altıncı kez dalya diyecek olmanın da sevinci yaşanıyor. Onur Büyüktopçu sunumuyla izleyicilerin karşısına çıkan programda bugün yine rekabet had safhada. Peki, Gelinim Mutfakta 17 Aralık Perşembe puan durumu! Bugün kim birinci oldu? İşte detaylar...

Televizyon 17.12.2020, 11:05 18.12.2020, 12:02 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en uzun soluklu yarışmalarından biri olaraj yayınlanmaya devam eden Gelinim Mutfakta'da haftanın dördüncü günü de heyecanla bekleniyor. Her geçen an daha da artan rekabet altına bir adım daha yaklaşılmasını sağlıyor. Çeyrek altın mücadelesi öncesinde kollar sıvanacak ve gelinler mutfağa girecek. Kayınvalidelerin puanları da günün kaderini belirleyecek. Final öncesinde herkes avantajlı konuma yerleşmek amacında. Puanlar da birbirlerine yakın. Her an her şey olabilir. Peki, Gelinim Mutfakta 17 Aralık Perşembe kim birinci oldu? 16 Aralık Çarşamba puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Dün neler yaşandı?

Yarışmanın dün yayınlanan 599. bölümünde gelinler sebzeli samosa böreği hazırlayarak kayınvalideler ve Onur Büyüktopçu'nun karşısına çıktı. Gün sonunda Aysun bir kez daha çeyrek altını yakasına taktı. 23 puanlı güzel yarışmacıyı 17 puanla İlayda, 16 puanla da Gizem takip etti. Hülya ise 9 puanla sonuncu oldu. Aysun genel tabloda da rakiplerine iyi bir fark attı. 63 puana sahip. En yakın rakibi Aysun ise 48 puanda. İlayda 47 puanla üçüncü. Hülya ise 28 puanla sonuncu. Büyük bir ihtimalle de matmatiksel olarak kesin değil ancak kendisi elenecek gibi gözüküyor.

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?

Günün yemeği sebzeli samosa böreği

Gelinim Mutfakta'nın bugün başlayan yeni haftasındaki dördüncü sebzeli samosa böreği oldu. Karadeniz yemeği olarak karşımıza çıkan bu lezzet için mutfağa girerek ellerinin hamaratlığını göstermek isteyen gelinler, gün sonunda da çeyrek altını yakalarına takmayı hedefliyor. Kıyasıya bir yarış içerisine girecek olan yarışmacılar, kayınvalideler ve Onur Büyüktopçu'dan en yüksek puanı elde etmeyi istiyor. Sebzeli samosa böreği tarifi, malzemeleri ve yapılışı için bu sayfada yer alıyor.


Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

İlayda Doğan Arslan:
Aysun Kuşatan:
Gizem Sancaktar:
Hülya Özdemir:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?