Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puanları

Kanal D'nin sevilerek seyredilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatına devam eden Gelinim Mutfakta'da yeni bir gün daha başladı. Birbirinden hamarat 3 gelin ve kayınvalidenin performansını sergilediği günün sonundaki sıralama merak konusu ve öğrenilmek isteniyor. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve çeyrek altın kazandı? Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çarşamba puanları haberimizde yer alıyor.

Televizyon 17.11.2021, 14:33 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puanları

Türkiye'nin en gözde yarşmalarından biri olarak yayın hayatına devam eden Gelinim Mutfakta'da hafta ortası başlıyor. Birbirinden iddialı takımların mücadelesine sahne olan programda Zehra ve kayınvalidesi Aynur fiziki saldırı sonrasında diskalifiye edilmişti. Yerlerine yeni isimlerine gelmesi beklenen zorlu maratonda 3 takımla devam edilmesi kararı verildi. Bu durum rekabeti daha da kzııştırdı. Çünkü üç gelin de uzun süredir yarışmada ter döküyor ve artık altını kazanmak daha da zor oldu. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve çeyrek altın kazandı? Gelinim Mutfakta 17 Kasım Çarşamba puanları haberimizde yer alıyor.


 

GELİNİM MUTFAKTA 17 KASIM ÇARŞAMBA PUAN DURUMU

Aslıhan: 

Yaren: 

Yeşim: 


17 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Kazanan açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.


GELİNİM MUTFAKTA'DA DÜNÜN BİRİNCİSİ

Gelinim Mutfakta'nın 16 Kasım 2021'de yayınlanan 802. Bölümde Yeşim Öksüz-Beyhan Öksüz, Yaren Maden-Filiz Kaya, Aslıhan Yiğit-Nuray Yiğit ve Zehra Tosbıyık-Aynur Tosbıyık çiftleri "Kıtırlı Çıtırlı Piliç" için yarıştılar! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00'da Kanal D'de! Kanal D'nin eğlenceli yemek programı Gelinim Mutfakta Lerzan Mutlu'nun sunumuyla ekrana geliyor!  Yeni sürprizleriyle, eğlenceli bölümleriyle, duygu dolu dakikalarıyla ve gerilim dolu Gelinim Mutfakta hafta içi her gün sizlerle...

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?