Gelinim Mutfakta 2 Şubat Salı kim birinci oldu? Çeyrek altını alan gelin ve güncel puan durumu

Türkiye'nin en çok izlenen gelin ve kayınvalide yarışması Gelinim Mutfakta'da haftanın ikinci günü başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların altın için mücadele verdiği günde yine rekabet üst düzeyde olacak. İzleyicilerin de ekran karşısına kilitleneceği günde alınacak puanlar merak konusu. Peki, Gelinim Mutfakta 2 Şubat Salı kim birinci oldu? Çeyrek altını alan gelin ve güncel puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Televizyon 02.02.2021, 13:11 02.02.2021, 13:13 Burak ZİHNİ

Seda Sayan'ın sunumuyla Kanal D'deki macerasına devam eden Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir gün daha ekranlara geliyor. Her geçen gün adını daha da fazla kişiye duyuran yarışmada lezzet ve eğlence eksik olmazken zaman zaman da sinirler geriliyor. Gelin ve kayınvalidelerin kıyasıya rekabetinde bugün amansız bir mücadele daha izleyicilerin karşısında olacak. Seyirciler de bu anlara tanıklık etmek ve hiçbir anı kaçırmamak istiyor. Peki, Gelinim Mutfakta 2 Şubat Salı kim birinci oldu? Çeyrek altını alan gelin ve güncel puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Ayten damga vurdu!

Dün yeni haftası başlayan haftada ilk güne damga vuran isim Ayten oldu. Her ne kadar birinciliği elde edemese de güzelliği ve danslarıyla izleyenleri etkilemeyi başardı. Güzel gelin 20 puan alan Aysun'un ardından 18 puanla ikinci sırada günü tamamladı. Üçüncü 15 puanla geçen haftanın birincisi Zeynep oldu. Esin ise 10 puanla son sıradan bir giriş yaptı. Bugün gelinler pırasalı gül böreği hazırlayacak.


 

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 


 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 2 Şubat 2021 Salı Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 15
Aysun Kuşatan: 20
Esin Alamehmet: 10
Ayten Hatamova Gürüf: 18

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138