Gelinim Mutfakta 28 Aralık Pazartesi puan durumu! Bugün kim birinci oldu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran karşısına kilitleyen Gelinim Mutfakta'da yeni bir hafta daha başlıyor. Bugünden itibaren dört gelin ve kayınvalidenin mücadelesi nefes kesecek. Elbette yeni yarışmacılar da programa dahil olacak. Gözler gün sonunda. Yani puanlarda. Peki, Gelinim Mutfakta 28 Aralık Pazartesi kim birinci oldu? İşte puan durumu ve detaylar... İyi seyirler dileriz.

Televizyon 28.12.2020, 12:10 28.12.2020, 12:58

Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla ekranlara gelen Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir maraton daha televizyondaki yerini alıyor. Cuma günü 121. haftasını sonlandıran yarışmada bugünden itibaren gelinler mutfakta kayınvalideler ise verdikleri puanlarda hünerlerini gösterip hem çeyrek altın hem de beş bilezik mücadelesi verecek. Pazartesi günlerinin yeni yarışmacılara da ev sahipliği yaptığı yarışmada kimlerin bu maratona katılacağı da merakla bekleniyor. Gözler gün sonunda. Yani puanlarda. Peki, Gelinim Mutfakta 28 Aralık Pazartesi kim birinci oldu? İşte puan durumu ve detaylar... İyi seyirler dileriz.


Zeynep Kalyon Gökçe ikinci kez geliyor!

Yarışmanın bugün başlayacak yeni haftasında cuma günü çekilme kararı alan İlayda Arslan Doğan'ın yerine gelecek isim açıklanacak. Yayınlanan fragmanla birlikte izleyicilerin çok sevdiği bir isim geri döndü. Yeni sezonun ilk yarışmacılarından Zeynep Kalyon Gökçe ve kayınvalidesi bugünden itibaren bu zorlu rekabette ödülleri kazanabilmek adına mücadele verecek. Zeynep Gökçe Kalyon hakkındaki bilgilere yer verdiğimiz ve onu tanıttığımız habere de web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Pazartesi Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe:
Aysun Kuşatan:
Gizem Sancaktar:
Özlem Demir:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?