Gelinim Mutfakta 28 Ekim Çarşamba birincisi kim? Puan Durumu

Kanal D'nin sevilerek izlenen ve rekabetin yanısıra lezzeti de ekranlara taşıyan yarışması Gelinim Mutfakta'nın 563. bölümü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden iddialı gelinlerin ve kayınvalidelerin mücadelesinde gözler gün sonuna çevrildi. Yani puanlara. Peki Gelinim Mutfakta 28 Ekim Çarşamba birincisi kim? Hangi gelin çeyrek altını taktı? Gelinim Mutfakta Puan Durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 28.10.2020, 12:01 Burak ZİHNİ

Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla ekranlara gelen Gelinim Mutfakta'nın 563. bölümü izleyicilerle buluşuyor. Dört gelin ve kayınvalidenin rekabetinde yine heyecan dolu anlar yaşanacak. Kahkahanın eksik olmadığı, lezzetin doruğa ulaştığı ve zaman zaman gerginliğe de tanıklık edilen yarışmada bugün haftanın üçüncü günü. Giderek kızışan ve farklı yaptırımların dahi uygulanabileceği dahi konuşulan programda her an her şey yaşanabilir. Artık gözler sonuna çevrildi. Peki, Gelinim Mutfakta 28 Ekim Çarşamba birincisi kim? Puan Durumu haberimizde yer alıyor.


 

Dün neler oldu?

Pazartesi başlayan haftanın ikinci gününde gelinler fettucini alfredo yaptı. Kayınvalideler ve Onur Büyüktopçu da puanlarını verdi. Ardından puan tablosu ve çeyrek altını kazanan yarışmacı açıklandı. Buna göre İlayda 20 puan alarak günü birinci tamamladı. Puanını da 30'a yükseltti. 16 puanla ikinci olan ve günü 11 puanla son sırada tamamlayan Aysun'un puanları böylelikle 30'da eşitlendi. Ezgi ise aldığı 14 puanla 31 puana yükseldi ve liderlik koltuğuna oturdu.

*************************

İlayda : 10 + 20 = 30
Zeynep : 14 + 16 = 30

Aysun : 19 + 11 = 30
Ezgi : 17 + 14 = 31

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı Puanlama Sonuçları

*************************

27 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ İLAYDA
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ İLAYDA
27 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYSUN

*************************


 

gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?

Günün yemeği patlıcan kıstırma

Gelinim Mutfakta denildiğinde akla ilk olarak yemek geliyor. Yarışmada günün konseptine göre mutfağa girip hazırlıklarını yapan gelinler, gün sonunda puanlarını alıyor ve birinci belirleniyor. Bugün haftanın üçüncü gününde gelinler patlıcan kıstırma yapacak. Ege yemeği olarak sofralarımızda yer bula patlıcan kıstırma için ev hanımları da yapmak için araştırmalarda bulunacak. Patlıcan kıstırma tarifi, malzemeleri ve yapılışı ile ilgili bilgileri buraya tıklayarak haberimizde okuyabilirsiniz.


 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Pazartesiden itibaren mutfağa girecek olan yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftaya moralli başlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?