Gelinim Mutfakta 30 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu?

Kanal D ekranlarında gelin ve kayınvalidelerin kıyasıya mücadelesi sürüyor. Haftanın üçüncü gününde de mutfağa girecek olan gelinlerle onları savunmak için tüm gücünü ortaya koyacak kayınvalidelerin mücadelesi soluksuz izlenecek. Peki, Gelinim Mutfakta 30 Eylül Çarşamba kim birinci oldu? Detaylar haberimizde.

Televizyon 30.09.2020, 11:35 01.10.2020, 13:12 Burak Zihni

Onur Büyüktopçu'nun sunumu, dört gelin ve dört de kayınvalidenin katılımı ile her geçen gün daha da renklenen Gelinim Muttfakta'da heyecan giderek artıyor. Haftanın üçüncü gününde de yapılacak yemekler yarışmacıların kaderini belirleyecek. Alınacak her puan hafta ortasında büyük önem taşıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 30 Eylül Çarşamba kim birinci oldu? Detaylar haberimizde.


 

Günün yemeği içli köfte

Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla ekranlara gelen programda gelinler dün fıstıklkı kebap yapılmıştı. Oldukça lezzetli bir yemeği ellerinden geldikçe yapmaya çalışan gelinler için kayınvalideleri verdikleri puanlarla sıralamayı belirledi. Bugünün yemeği de merak ediliyordu ve fragmanda açıklandı. Kısa sürede hazırlanması ile büyük pratiklik yaratan içli köfte yapılacak. Verilen malzemeler ve tarifler ışığında gelinlerin performansı da merak konusu. İçli köfte, malzemeleri ve yapılışı ile ilgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip hafta içerisinde moralli bir şekilde istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?