Gelinim Mutfakta 4 Aralık Cuma kim elendi? Puan durumu | Nurcan mı elendi

Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da bugün bir hafta daha sona eriyor. Birbirinden iddialı dört gelin ve kayınvalidenin mücadelesinde artık son kez mutfağa girilecek ve hesaplaşmalar gerçekleşecek. Onur Büyüktopçu ise puanları açıklayacak. Gün birincisinin ardından da hafta kazananı belirlenecek. Bir takım da veda edecek. Peki, Gelinim Mutfakta 4 Aralık Cuma kim elendi? Puan durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 04.12.2020, 12:50 04.12.2020, 13:04 Burak ZİHNİ

Aysun Kuşatan, Gizem Sancaktar, İlayda Arslan Doğan ve Nurcan Çonkuroğlu'nun kayınvalideleri ile birlikte pazartesiden bu yana girdikleri mücadelede son güne gelindi. Final bölümünde ellerinden gelenin en iyisini yaparak birinci olmaya çalışacak dört gelin ve kayınvalidenin rekabeti yine nefes kesecek. Alınacak puanların ardından gözler bugün yine sıralamaya çevrilecek ve iki kişi yarışmaya veda edecek. Gelinim Mutfakta 4 Aralık Cuma kim elendi? Puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Gelinim Mutfakta'da kim elendi?

Kanal D'nin ilgiyle izlenen yarışmasındaki lezzet ve rekabet rüzgarında dün haftanın dördüncü günü Aysun Kuşatan'ın birinciliği ile geçti. Haftanın finali öncesinde büyük bir avantaj sağlayan güzel yarışmacı en yakın rakibine 8 puan fark atarken psikolojik üstünlüğü de ele geçirdi. Diğer yandan da ilk haftasında altınlara bu kadar yakın olması kayınvalidesi Nurten Hanım'ı çok sevindirecek. Son sırada ise Nurcan Çonkuroğlu var. Kendisinin bir üstünde bulunan İlayda'dan dahi çok uzakta bir puana sahip olan Nurcan Hanım'ın elenmesi an meselesi. Elbette Onur Büyüktopçu'nun sonuçları ilane tmesi gerekiyor. Elenen yarışmacıyı haberimizde okuyabilirsiniz.

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?

Günün yemeği İzmir bombası

Gelinim Mutfakta denildiğinde akla ilk olarak yemek geliyor. Yarışmada günün konseptine göre mutfağa girip hazırlıklarını yapan gelinler, gün sonunda puanlarını alıyor ve birinci belirleniyor. Bugün haftanın son gününde gelinler tatlı yapacak. Tercih ise İzmir bombası oldu. için ev hanımları da yapmak için araştırmalarda bulunacak. İzmir bombası tarifi, malzemeleri ve yapılışı ile ilgili bilgileri buraya tıklayarak haberimizde okuyabilirsiniz.


 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

İlayda Doğan Arslan:
Nurcan Çonkuroğlu:
Gizem Sancaktar:
Nurcan Çonkuroğlu:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?