Gelinim Mutfakta 9 Ekim Cuma kim birinci oldu? Çeyrek altını kim kazandı? Puan durumu

Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir gün daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalideler son kez puanlarını alacak ve hafta sona erecek. Peki, Gelinim Mutfakta 9 Ekim Cuma kim birinci oldu? Çeyrek altını kim kazandı? Puan durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 09.10.2020, 11:32 09.10.2020, 18:42 Burak ZİHNİ

Onur Büyüktopçu'nun sunduğu ve hafta içi bölümleri ile yayınlanmaya devam eden Gelinim Mutfakta'nın yeni bölümü ekranlardaki yerini aldı. Dört gelin ve kayınvalidenin cuma günündeki finaldeki  performansıyla çeyrek altını hedefliği kritik bölüm izleyicileri ekrana kilitleyecek. Aysun Kuşatan, Zeynep Kalyon Gökçe, Dilara Arslan Doğan ve Önal'ın kıyasıya rekabetinde puan sıralaması da merakla bekleniyor. Peki, Gelinim Mutfakta 9 Ekim Cuma kim birinci oldu? Çeyrek altını kim kazandı? Puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Haftanın tatlısı karışık meyveli milföy pasta

Gelinim Mutfakta denildiğinde akla ilk olarak yemek geliyor. Hafta sonlarında ise final için tatlı yapılmaktadır. Hem haftaya hafif bir lezzetli nokta koymak hem de final heyecanını daha çabuk yaşamak adına bu yapıluyor. Ev hanımları da yapmak için araştırmalarda bulunacak. Karışık meyveli milföy pasta tarifi, malzemeleri ve yapılışı ile ilgili bilgileri buraya tıklayarak haberimizde okuyabilirsiniz.


 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Pazartesiden itibaren mutfağa girecek olan yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftaya moralli başlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

 

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (5 Ekim – 9 Ekim Haftası) – Cuma

*************************

İlayda   : 67 + 20 = 87
Zeynep : 66 + 20 = 86

Ayşe     : 61 + 8 = 69

Aysun  : 53 + 17 = 70

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

9 Ekim Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ İLAYDA (2. DEFA ALDI)

9 Ekim 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ AYSUN

9 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ZEYNEP & iLAYDA
Gelinim Mutfakta 9 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ iLAYDA
9 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYŞE
*************************

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?