Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? 1 Haziran 2022 Çarşamba puanları

Kanal D'nin ilgiyle seyredilen yarışması Gelinim Mutfakta'da yeni hafta tüm hızı ile devam ediyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin amansız rekabetinin süreceği zorlu maratonda bugün krep lazanya hazırlanacak. Ardından da jüri karşısına çıkılarak puanlamalar gerçekleştirilecek ve kazanan belirlenecek. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? 1 Haziran 2022 Çarşamba puanları haberimizde.

Televizyon 01.06.2022, 13:07 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? 1 Haziran 2022 Çarşamba puanları

Bugün yeni yarışmacısı Selma Yelten ile birlikte yeni güne merhaba diyecek olan Gelinim Mutfakta'da heyecan sürüyor. Beş gün boyunca devam eden zorlu maratonun yeni gününde izleyiciler yine ekran başına kilitlenecek. Her anında çekişme yaşanacak lezzet savaşında alınacak puanlar da merak konusu. Takımlar haftayı iyi şekilde sürdürmek, psikolojik olarak avantaj sağlamak ve diğer yandan da beş bileziğe ulaşabilmek adına yeni adımı atmak amacında. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? 1 Haziran 2022 Çarşamba puanları haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Gelinim Mutfakta puan durumu

Dün yayınlanan son bölümde Damla yine birinciliği elde etti ve birinci sıradaki yerini korudu. 18 puan alan güzel yarışmacıyı 14 puanla Senanur, 13 puanla Aslıhan takip etti. Emel ise 5 puan aldı. Miyase’nin yerine yarışmaya katılan Aslıhan, Miyase’nin yerini dolduramadı. Aldığı düşük puanlarla rakiplerinin gerisinde kaldı. Aslıhan bu inanışı yıkmak için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, rakiplerini geride bırakacak puanlar almak için kolları sıvadı.

Aslıhan: 


Damla: 
Selma: 
Emel:


 

1 Haziran 2022 Salı Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu?

Kazanan açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?