Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? 2 Mayıs 2022 Pazartesi puanları

Kanal D ekranlarının ilgiyle seyredilen yarışmalarından biri olarak 1000 bölüme doğru yol alan Gelinim Mutfakta'da yeni hafta başlıyor. Gelinlerin yemeklerini hazırladıkları, kayınvalidelerin ve Nursel Ergin'in puanlarını verdiği zorlu maratonun ilk gününde elde edilecek sıralamalar da merak konusu. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? 2 Mayıs 2022 Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor.

Televizyon 02.05.2022, 13:22 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? 2 Mayıs 2022 Pazartesi puanları

Bugün yeni yarışmacısı Gözde ile birlikte yeni haftaya bayramla merhaba diyecek olan Gelinim Mutfakta'da heyecan sürüyor. Beş gün boyunca devam edecek zorlu maratonun ilk gününde izleyiciler yine ekran başına kilitlenecek. Her anında çekişme yaşanacak lezzet savaşında alınacak puanlar da merak konusu. Takımlar haftaya iyi bir başlangıç yapabilmek, psikolojik olarak avantaj sağlamak ve diğer yandan da beş bileziğe ulaşabilmek adına ilk adımı atmak amacında. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? 2 Mayıs 2022 Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 


Gelinim Mutfakta puan durumu

Öğle saatlerinde izleyicilerin karşısına çıkan Gelinim Mutfakta'da çekişmeli bir gün geride kaldı. Önce Nursel Ergin ardından da kayınvalideler puanlarını verdi. Puanlara göre sıralamalar belli oldu. 2 Mayıs 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu aşağıda yer alıyor. Gözler özellikle Gözde'de olacak çünkü ilk gün her zaman nasıl bir yolculuk olacağını az çok belli ediyor.


Miyase:
Damla:
Gözde:
Senanur:


 

2 Mayıs 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu?

Kazanan açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)
banner159
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?